Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Kosz » problem ze sprzeglem ciąg dalszy
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Wrz 20, 2018 10:16 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 11:43    Temat postu: problem ze sprzeglem ciąg dalszy

harley-davidson
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam rozebrałem sprzegło i okazało się, że trcze są nadopalone ale i tak do wymiany. Czy ma ktos może tarcze sprzęgłowe do pannoni?? Lub czy ktos wie gdzie można je dostać - ag-mot juz nie ma i bedą za 2 miesiące!!Sad Z góry dziękuje za pomoc!!!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 10:58    Temat postu: Re: problem ze sprzeglem ciąg dalszy

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

Witam nie chce robić nowego wątku więc pisze tu .
Brakuje mi tulejki na sprzęgło ( co wchodzi w koszyczek) czy próbowaliście od czegoś dobrać??

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 11:58    Temat postu: Re: problem ze sprzeglem ciąg dalszy

tomek
Moderator
Moderator

nie ale mogę ci podać dokładne wymiary jeżeli cię to urządza i wiem że jest chyba z mosiądzu jeżeli się nie myle

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 18:19    Temat postu: Re: problem ze sprzeglem ciąg dalszy

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

wymiary to nie problem bo zmierzę wymiar w koszyczku i na wałku a długość pewnie taka co dziura w koszyczku , dobrze że napisałeś ze z mosiądzu bo tego już nie wiedziałem

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 13:27    Temat postu: Re: problem ze sprzeglem ciąg dalszy

tomek
Moderator
Moderator

jest z tego samego co te krótkie tulejki w skrzyni na te duże zębatki czyli to na 99% według mnie jest mosiądz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 21:55    Temat postu: tulejka

harley-davidson
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

ta tulejka na 100% nie jest z mosiadzu niewiem co to za stop ale starsi ludzie gadali na to fosfor braza

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 08:15    Temat postu: Re: problem ze sprzeglem ciąg dalszy

Matek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

A ja mam właśnie mosiężne i jest ok... Cool

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 08:44    Temat postu: Re: problem ze sprzeglem ciąg dalszy

Troll
Motórzysta
Motórzysta

Wracajac do tarcz sprzeglowych.
W Ag-Mot zawsze mowia ze za 2 m-ce beda a ostatecznie to i ponad 1/2 roku moze byc. Ja dorobilem sam okladzimy z tacek korkowych, ktore powycinalem, przykleilem chyba Poxilina i dotarlem na odpowiednia grubosc papierem sciernym na szybie.
Moznaby tez zrobic otwory w metalowych tarczach i wlozyc wkladki korkowe np z Junaka, ktore sa w sprzedazy - sam nie probowalem. Moje okladziny nie slizgaja i na razie dzialaja dobrze, ale dopiero uruchomilem sprzet...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 08:47    Temat postu: Re: problem ze sprzeglem ciąg dalszy

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

to i ja sie dołączę sprężyny pasują od cz 350 od sprzęgła trzeba je tylko uciąć na wymiar

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Kosz » problem ze sprzeglem ciąg dalszy
 Strona 1 z 1