Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Kosz » Wózek boczny
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Wrz 20, 2018 10:15 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 19:52    Temat postu: Wózek boczny

cezartapicer
Motórzysta
Motórzysta

Witam kupiłem wózek do mojej pannonki i jest pomalowany na niebiesko i z tego co widze jest to oryginalne malowanie.Resztki skaju na szybie ,podłokietniki,oraz boczki w gondoli są nibieskie z bordo lu brązem (troche wyblakł)Czy moze ktos wie do jakiego modelu był taki kolor stosowany,i jakich latach.Piotr

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 19:50    Temat postu: Re: Wózek boczny

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

No cześć,Ja mam wózek i w nim jest szyba z plandeką,podłokietniki,fotel i tapicerka koloru bordo,jeżeli chodzi o niebieski to nie wiem i ja ci niestety nie pomoge.Sam jestem ciekaw,może ktoś inny wie Shocked

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 19:54    Temat postu: Re: Wózek boczny

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

ja tez kupiłem dzisiaj wózek prosił bym o zdjęcia mocowań wózka z rama bo czegoś mi brakuje ale nie wiem czego dokładnie Smile czekam na fotosy

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Kosz » Wózek boczny
 Strona 1 z 1