Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » brak rezerwy w kraniku
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pią Cze 22, 2018 08:26 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 02:28    Temat postu: brak rezerwy w kraniku

drobny
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam wszystkich .Mam mały problem z kranikiem rozebrałem kranik na części z powodu braku rezerwy wszystko wymyte przedmuchane powietrzem ale do kranika dochodzi jedna rureczka I wpozycji pełnego zbiornika paliwo leci a po przełączeniu na rezerwę nie ma przepływu.Kranki ma trzy otwory więc twierdzę że powinna być rezerwa ale nie ma dodatkowej rurki która ma WSK-a Jawa itd .Nie widać żeby była jakaś przeróbka przezogoś wcześniej .Pannonie mam z 54 roku Może ten model nie miał rezerwy choc w to nie chce mi wierzyć pozdrawiam I dziękuję z gory za jakąś pomoc

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 12:32    Temat postu: Re: brak rezerwy w kraniku

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

No właśnie to słaby punkt Pannoni.
Paliwo przepływa wąską szczeliną wokół rurki (ok mm wokół rurki) do trzeciego otworka.
To się bardzo łatwo zapycha a z czasem jest prawie nie do wyczyszczenia. Ja czyściłem to cienkim stalowym drucikiem ok 2 godziny, po drobince wyskubując brud i zastygnięty olej z tej szczeliny. Moczyłem to w benzynie i drapałem, skubałem i tak kawałeczek po kawałku się przekopałem - później kompresor i resztki wyleciały.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 19:45    Temat postu: Re: brak rezerwy w kraniku

drobny
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Dzięki za informacje będę walczył pozdrawiam.temat do zamknięcia

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » brak rezerwy w kraniku
 Strona 1 z 1