Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Gaznik Panonia-Cz350
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Nie Gru 08, 2019 06:37 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lip 14, 2019 12:41    Temat postu: Gaznik Panonia-Cz350

Tomasz72
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam serdecznie,
Od niedawna jestem posiadaczem Panoni 250 i wszystko byłoby ok lecz nie mogę wyregulować gaznika a dokładnie co się okazało wstawiony jest tam gaznik od CZ350 .
Czy ten gaznik ogólnie może być na razie zamontowany bo odpalać odpala tylko niekiedy albo ja zalewa albo nie dostaje paliwa.Bardzo proszę o porady jak to wyregulować (są 3 śruby ..złota pozioma pod nią ze sprężynką i ukośna obok ) Czytałem trochę ale jak nimi reguluję nic prawie się nie zmienia ..wolne obroty brak muszę delikatnie manetką gazu sterować ,lecz jak się zagrzeje już dostaje wolnych obrotów.I najważniejsze odpalanie ,czy przelewać gaznik aż wyleci paliwo czy tylko troszkę podpompować.
Będę bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc,.
Pozdrawiam serdecznie Tomasz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 12:27    Temat postu: Re: Gaznik Panonia-Cz350

Tomasz72
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Dziękuję za odpowiedz i za pomoc.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Gaznik Panonia-Cz350
 Strona 1 z 1