Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Instrukcja do Pannoni t2
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Obecny czas to Pon Cze 18, 2018 02:54 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 08:23    Temat postu: instrukcja

jkpannonia
Motórzysta
Motórzysta

Hemi napisał:
Z tego co widzę są dwie instrukcje do Panny,ja przed sobą mam nieco inną instrukcję,prawdopodobnie nowszą od tej z linka.Moja ma 227stron i m.in.rozdział pt." Przygotowanie motocykla Pannonia do celów sportowych" Natomiast większość rozdziałów zgadza się ilustracyjnie z instrukcją na necie.
Gdyby komuś moja instrukcja mogła się do czegoś przydać to mogę wrzucić na skaner conieco ale tylko gdy będę mieć trochę wolnego czasu.

ja też proszę na jkpannonia@interia.pl

bardzo mnie interesuje co tam napisali w rozdziale o przygotowaniu do sportu?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 18:35    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

robert001
Easy rider
Easy rider

Ja również poproszę robertroztocki@wp.pl - Dzięki Laughing Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 20:22    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

ponawiam prośbe o katalog częśći...ale błagam z opisem!!! i nr części.ktoś z kolegów znowu wyslał mi same zdjęcia ( to co na stronie Hoffmana) dziękuję ale to niewiele wnosi
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 20:42    Temat postu: instrukcja

jkpannonia
Motórzysta
Motórzysta

Karlos napisał:
ponawiam prośbe o katalog częśći...ale błagam z opisem!!! i nr części.ktoś z kolegów znowu wyslał mi same zdjęcia ( to co na stronie Hoffmana) dziękuję ale to niewiele wnosi

hej Karlos,
ja Ci to wysłałem ale nie mam nic innego. jeśli znajdziesz z opisem to daj info, też się pisze na to.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 21:31    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

Tomal
Motórzysta
Motórzysta

gdyby ktoś takowy miał (z opisem) to niech wrzuci do działu Download Smile
bedzie po kłopocie bo tak to wysyłamy sobie nawzajem to samo Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 22:18    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

Hemi
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Jeśli jest zainteresowanie to chętnie wrzucę skany:) Ja osobiście podczas remontu silnika w mojej T5 zastosowałem się dokładnie do rozdziału przygotowania motocykla do sportu,nie testowałem jego osiągów gdyż motocykl jest na docieraniu(obecnie nie jeżdżeniu...) ale po remoncie zrobiłem kilkaset km i zauważyłem znaczną poprawę elastyczności oraz trochę więcej dynamiki nawet przy niskich obrotach.

W jakąś niedzielę zrobię skany i prześlę na maila komuś kto by się zajął wrzuceniem tego do sieci

Pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 07:42    Temat postu: sport

jkpannonia
Motórzysta
Motórzysta

Hemi napisał:
Jeśli jest zainteresowanie to chętnie wrzucę skany:) Ja osobiście podczas remontu silnika w mojej T5 zastosowałem się dokładnie do rozdziału przygotowania motocykla do sportu,nie testowałem jego osiągów gdyż motocykl jest na docieraniu(obecnie nie jeżdżeniu...) ale po remoncie zrobiłem kilkaset km i zauważyłem znaczną poprawę elastyczności oraz trochę więcej dynamiki nawet przy niskich obrotach.

W jakąś niedzielę zrobię skany i prześlę na maila komuś kto by się zajął wrzuceniem tego do sieci

Pozdrawiam

a możesz napisać w skrócie co robiłeś z silnikiem? mam aktualnie rozłożony silnik do remontu, może bym coś zastosował i skorzystał?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 21:12    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Też bym poprosił chociaż o krótki opis Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 21:51    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

robert001
Easy rider
Easy rider

Ja znalazłem katalog części wraz z opisami poszczególnych detali w stronce "Chomik" Jeżeli mi się uda zeskanować i spakować wszystkie strony to wrzucę je w kompa i po rozsyłam Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 22:11    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

Hemi
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Na szybko opiszę to co było zmienione:dysze w gaźniku,skorygowane kanały w cylindrze-dolotowy i oba wylotowe(tutaj niestety trzeba się namęczyć palcami bo żeliwo ciężko się obrabia... no i na koniec zostały skrócone wkłady tłumików na długość zalecaną przez autora książki.Oczywiście po tych zabiegach trzeba wyregulować zapłon i skład mieszanki w gaźniku,ja osobiście na czas docierania zapłon lekko opóźniłem.
Obiecałem,więc skany wrzucę jak najszybciej się da i prześlę paru osobom,które podały jako pierwsze maila.
Myślę,że do tygodnia czasu się wyrobię,obecnie zmieniam pracę i mam sporo nowych obowiązków.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 22:13    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

robert001 napisał:
Ja znalazłem katalog części wraz z opisami poszczególnych detali w stronce "Chomik" Jeżeli mi się uda zeskanować i spakować wszystkie strony to wrzucę je w kompa i po rozsyłam Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

poproszę wzw224@wp.pl

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 22:19    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Hemi dzięki. Gdybym się załapał na ta liste to powtórze wzw224@wp.pl
pzdr.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 09:19    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

Hemi
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

wysyłam właśnie na trzy maile instrukcje przygotowania panny do sportu.
jkpannonia,robert001 i zigi lada moment będą mieli artykuł na poczcie więc jeśli ktoś z Was może niech to zarzuci do sieci by było to ogólno dostępne,jeśli potrzeba będzie to mogę sfotografować/zeskanować inne artykuły w wolnym czasie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 09:23    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

matti800
Dawca organów
Dawca organów

Bede bardzo wdzieczny jesli i mi ktos podesle artykul 'przygotowanie motocykla pnnonia do sportu'. Od dawna tego szukalem i juz poruszalem ten watek ale nikt sie nie przyznawal ze ma Wink pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 11:08    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Hemi napisał:
wysyłam właśnie na trzy maile instrukcje przygotowania panny do sportu.
jkpannonia,robert001 i zigi lada moment będą mieli artykuł na poczcie więc jeśli ktoś z Was może niech to zarzuci do sieci by było to ogólno dostępne,jeśli potrzeba będzie to mogę sfotografować/zeskanować inne artykuły w wolnym czasie.

Dzięki, wrzuciłem to do działu download tak aby każdy mógł sobie poczytać. Pozdrawiam

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Instrukcja do Pannoni t2
 Strona 4 z 5