Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Instrukcja do Pannoni t2
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 Obecny czas to Sro Sie 15, 2018 00:57 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 20:48    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

Hemi
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Artykuł ten traktujcie jako pomoc teoretyczną ale to tylko od Was zależy czy nie zepsujecie osiągów,najważniejsze to dokładnie pomierzyć materiał/części i wykonywać zalecenia zgodnie z danymi autora,w przeciwnym wypadku jeśli ktoś chce tylko dziabnąć coś tu i uwdzie nie przyniesie to dobrego efektu.Kanały w głowicy można skorygować nie tylko w celach sportowych ale czysto poprawiając wadę fabryczną,usunięcie chropowatości w kanałach wylotowych zawsze poprawia charakterystykę,nie polerujcie na lustro kanału ssącego bo ta modyfikacja jest nie wskazana,można skorygować ten kanał ale nie polerować.Reszta prac już w Waszych rękach;)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 08:04    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

Klemens
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam,
czy ktoś mi pomoże zdobyć instrukcję i katalog części z opisem do T2?
Może być wersja elektroniczna, za papierową zapłacę.
Dzięki z góry.
Jawa 250
MW 750
Iż 350
WSK 125

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Cze 08, 2012 22:32    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

Adam
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

instrucja obsługi pdf http://wbieniec.kis.p.lodz.pl/moto/pannonia/pannonia.pdf

katalog częsci i inne chetnie sam poproszę na adam.gda@wp.pl lub link

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 21:12    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

toomek96
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

ja też bym poprosił, bo kupiłem sobie wymarzoną pannonię ale sporo roboty przy niej mam więc każda pomoc by się przydała Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 21:55    Temat postu: ,

marjew131
Motórzysta
Motórzysta

toomek96
nie podałeś maila

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 22:19    Temat postu: Re: Instrukcja do Pannoni t2

toomek96
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

o sory to z roztargnienia xd
toomek96@gmail.com
ale tam ustawiłem na profilu żeby był widoczne Razz

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Instrukcja do Pannoni t2
 Strona 5 z 5