Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Katalog części/schematy instalacji
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Obecny czas to Nie Paź 21, 2018 01:13 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 17:16    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

daro35
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

zaraz zerkne dzięki

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 23:19    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Mam oryginalną instrukcję z 1962 roku do Pannonii TLF/DeLux itp itd. bo z drobnymi zmianami to w zasadzie większości Pannonii z lat 60 ogarnie się tą instrukcją.
[url=http://allegro.pl/instrukcja-obslugi-motocykla-pannonia-i5145798248.html]tu mam na allegro[/url]

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 12:04    Temat postu: katalog

termoszyba
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

To ja odnowie temat i także poproszę o katalog części mail: mszybiak@gmail.com

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 15:58    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Hej. Wejdź na marcello.iq.pl i tam gdzie jest Pannonia wszystko jest do pobrania.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 14:50    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

robert001
Easy rider
Easy rider

Macello po przejrzeniu Twojej stronki stwierdzam że brakuje tam szczegółowej instrukcji w której rozpisany i rozrysowany jest każdy z elementów i podzespołów PANNONI - musisz się lepiej postarać

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 14:56    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Hej.

Trudno mi się z Tobą zgodzić. Gdyż jest tam katalog części, który pasuje Twojemu opisowi "szczegółowej instrukcji w której rozpisany i rozrysowany jest każdy z elementów i podzespołów PANNONI"
OTO BEZPOŚREDNI LINK

Enjoy!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 19:56    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

robert001
Easy rider
Easy rider

Tą instrukcje widziałem na Twojej stronie jak również trzy inne pliki - ale nie o tych pisałem jestem w posiadaniu innej instrukcji a schematyna w/wym. stronie które umieściłeś też posiadam plus oryginalną instrukcje o obsłudze motocykli typu TL/F 250/D TL250/B z danymi mojej PANNONI którą przekazał mi pierwszy właściciel Pozdrawiam Laughing Laughing Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 21:00    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Jeśli chcesz się podzielić z innymi to chetnie umieszczę ja na mojej stronie z adnotacją, że to Tobie się należą podziękowania.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 23:32    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

otóż to - polecam podlinkować i się podzielić a nie chwalić się że się ma gruszki na wierzbie

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 23:40    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Już działamy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 06:36    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

robert001
Easy rider
Easy rider

Plik wysłany Laughing Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 21:26    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Dzięki uprzejmości Roberta na mojej stronie w artykule o Pannonii pojawiła się wyjątkową pozycja, to szczegółowa instrukcja naprawy motocykli Pannonia 250. Polecam nawet tym, którzy rozebrali i złożyli swoją maszynę kilka razy nawet po ciemku Smile

Ostatnio zmieniony przez Marcello dnia Czw Kwi 23, 2015 01:11, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 19:05    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

robert001
Easy rider
Easy rider

I gitara Laughing Laughing wszystko jest

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 15:39    Temat postu: Sechemat do wózka .

dareks
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Witam,
znalazłem informację że ktoś posiada schemat instalacji do wózka Duna , jestem na etapie zaawansowanym wiec bardzo proszę ,będzie mi to pomocne .

Dodatkowo poszukuje licznika do 120 km tarcza biała w dobrym stanie .
Pozdrawiam
Darek

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 17:41    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

A jest dostepny jakis schemat instalacji z dynamem i kontrolka w reflektorze gdziekolwiek?

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Katalog części/schematy instalacji
 Strona 3 z 4