Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Katalog części/schematy instalacji
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Obecny czas to Pon Cze 18, 2018 02:55 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 22:47    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Instalacja wózka chyba nie jest zbytnio skomplikowana Smile

Ostatnio zmieniony przez Marcello dnia Pią Cze 30, 2017 08:44, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 08:16    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

skąplikowana nie jest. skomplikowana też nie Smile

w motocyklu rozcinasz przewód który idzie do tylnej żarówki pozycyjnej, po czym te dwa rozcięte końce spinasz jedną wsuwką i doprowadzasz w to miejsce masę. proponuje spod samej śruby w iskrowniku. warto kupić jakieś plastikowe złączki gdzie wejdą te 2 (lub 3 jeśli masz stop w wózku) kable, to nie będziesz się zastanawiał który z którym spiąć przy kolejnym podpięciu wózka. to jest wyprowadzenie z motocykla. a w wózku, to łączysz przednią i tylną żarówkę kablem i ten kabel wyprowadzasz do wózka łącząc go z tym który uprzednio rozciąłeś do tylnej lampy. warto też lampki w wózku połączyć masą i doprowadzić ją do masy wyprowadzonej z motocykla. masz wtedy niezawodne zasilanie.
nie wiem czy zrozumiale to opisałem Smile w razie czego pytaj.
co do wskazówek - warto kupić podwójny kabel do instalacji wózka. ja kupiłem taki jak dają do głośników. nie musisz wtedy dwukrotnie przeciągać wszystkiego, a i tak tym samym kablem łączysz obie lampki w wózku. chyba, że masz stop. to wtedy jeden więcej

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 15:13    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Moga byc dwa kable jesli masz np T5 i dwuzarnikowa zarowke.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 15:59    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

dareks
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Bardzo dziękuję za szczegóły już wiem więcej .

Wracam do tematu wahacza kosza jak wspominałem wcześniej w mojej wersji nie ma mocowania na gumowy odbój na końcu wahacza został obcięty. Abym mógł go rekonstruować potrzebuję kilka danych :
-zdjęcie od wewnątrz prostopadle tego miejsca jak wygląda z rozciągniętą miarka wysokość i długość oraz grubość mat oraz wymiary tego gumowego odboju .

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 23:26    Temat postu: Re: Katalog części/schematy instalacji

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

Gumowy odboj bedzie problemem. Nie ma wymiarow w katalogu a i malo sie oryginalow ostalo. Nie mowiac juz o tym ze koszt dorobienia jest beznadziejnie wysoki. Gdzies mam jedna sztuke luzem. W przyszlym tygodniu albo jeszcze w niedziele jakbys sie przypomnial to Ci go zwymiaruje i wrzuce zdjecie

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Katalog części/schematy instalacji
 Strona 4 z 4