Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Nakretka rozpieraka hamulca
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2 Obecny czas to Czw Paź 18, 2018 20:06 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 19:55    Temat postu: Re: Nakretka rozpieraka hamulca

Kowal1300R
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Marcello napisał:
Albo gdziekolwiek bo to jest łożysko 44649/44610.
Chociaż ja kupiłem od człowieka, który zaklinał się, że jego są na zamówienie o wysokości 12mm i pasują mi idealnie.[/url]

Marcello na allegro znalazłem takie łożysko za 13,50,ale o wysokości 14mm.Będzie dobre,czy faktycznie musi mieć wysokość 12mm?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 20:38    Temat postu: Re: Nakretka rozpieraka hamulca

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Powinny pasować. Poza tym masz 14 dni na zwrot towaru - jak coś będzie nie tak odeślesz i bedziesz tylko 10 zł w plecy. A jak mój ojciec mawia "dla eksperymentu ludzie ginęli - odwagi".

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 20:57    Temat postu: Re: Nakretka rozpieraka hamulca

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Kowal1300R napisał:
Marcello napisał:
Albo gdziekolwiek bo to jest łożysko 44649/44610.
Chociaż ja kupiłem od człowieka, który zaklinał się, że jego są na zamówienie o wysokości 12mm i pasują mi idealnie.[/url]

Marcello na allegro znalazłem takie łożysko za 13,50,ale o wysokości 14mm.Będzie dobre,czy faktycznie musi mieć wysokość 12mm?

Wstrzymaj sie jeszcze chwile. Jutro bede z rana w garazu. W poludnie podam Ci nr tego lozyska.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 21:20    Temat postu: Re: Nakretka rozpieraka hamulca

Kowal1300R
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Hehe za późno :DJuż kupiłem.ale myślę,że będzie ok,bo wymiary są takie jak te z aukcji na allegro dedykowane do Pannoni,tylko ceną się różnią Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 11:42    Temat postu: Re: Nakretka rozpieraka hamulca

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Szatan36 napisał:
A łożysko główki ramy odebrałeś pasujące idealnie bez przeróbek? Podaj mi jakiej firmy jako rozmiar i gdzie kupiłeś jak możesz albo wymiary to podejdę do sklepu z lozyskami i odbiorę.Dziękuję.

Takie lozyska glowki ramy na w ofercie Stolmot

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 12:24    Temat postu: Re: Nakretka rozpieraka hamulca

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Ja rozumiem, że każdy musi zarobić i na tym biznes polega, ale sprzedawanie chińskich łożysk, które bez problemu można kupić za klika złotych po 120 - to już lekkie przegięcie...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 12:50    Temat postu: Re: Nakretka rozpieraka hamulca

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Dlatego robie w Stolmocie zakupy tak zadko jak sie tylko da.
Zato polecic moge tylko Karoly Onadi i jego OKKlassicTeam, nawet jak nie ma czegos w ofercie, mozna z nim sie skontaktowac telefonicznie i zalatwia uzywane czesci w mgnieniu oka.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Nakretka rozpieraka hamulca
 Strona 2 z 2