Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Obroty wału
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pią Kwi 20, 2018 06:10 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 20:10    Temat postu: Obroty wału

drobny
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Na początku witam wszystkich.
Mam mały problem kupiłem rok temu panonie ale dopiero teraz miałem czas żeby ją ruszyć .Pierwszy problem to brak iskry ale to jestem wstanie sam rozwiązać .Problem który mnie niepokoi to jest to że jak kopię kopniakiem to jak patrzę na wał od trony układu zapłonowego to ma lewe obroty a według mnie powinien mieć prawe .Jeśli jest dobrze to -ok jeśli jest coś źle to proszę o pomoc. Motorek jak kupowałem to właściciel mówił że wał chodzi w tych motorach w drugą stronę ale coś mi się nie chce wierzyć -pozdrawiam Tomek z Gliwic

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 00:44    Temat postu: Re: Obroty wału

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Tak. Ten silnik kreci do ´´tylu´´. Wszystko jest OK

Ostatnio zmieniony przez Zembron dnia Nie Cze 11, 2017 00:45, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 09:12    Temat postu: Re: Obroty wału

tlf250
Dawca organów
Dawca organów

tak mam byc
Na kole zamachowym powinnw być strzałka z kierunkiem obrotów ,oraz dwa punkty gmp i zapłonu.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Obroty wału
 Strona 1 z 1