Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Opona przednia - Zagadka
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sro Paź 16, 2019 08:21 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 18:59    Temat postu: Opona przednia - Zagadka

h8dy
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Witam,
Zmagam się już dość długo z zagadką, jakę jest opona na filmie na YT : https://youtu.be/X0DBWKoc-DA . Bardzo stylowa i chciałbym uzyskać podobny efekt. Nawet napisałem do autora, ale olał moje pingi, wiec może ktoś z was zgadnie.
Jest jasne że nie jest to oryginalny rozmiar tylko jakieś 3.50"-3.75", może nawet 4.0 szer.
Najbardziej wyglądem przypomina mi Dunlop D803GP, ale te są tylko w rozmiarze R18", a felga na filmie nie wygląda na mniejszą.

Poradźcie prosze, bo już ręce mi opadają. To koło z przodu daje fajny muskuł . nie mównie już o siodłach. A własnie, jakby ktoś miał doświadczenie z siodłem przy pannonii, a wiem że to niestandardowa przeróbka, to byłbym wdzięczny.

Właśnie zabieram sie za Panke TLF '60 po dziadku, wyciągniętą spod słomy po prawie 40 latach Smile

Będę wdzięczny za sugestie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 19:54    Temat postu: Re: Opona przednia - Zagadka

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

Mysle ze niepotrzebnie i przesadnie sie nad tym brandzlujesz Very Happy w sumie to zadna nowosc ani zaden kosmos. Cos tego typu ma mitas na pewno. Tylko nie wiem czy ma 19”. 18 na pewno sa

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 20:34    Temat postu: Re: Opona przednia - Zagadka

h8dy
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

@Ruszi: qwa, jak lubie takie uwagi.... Konkret, jak to żadna nowość dla Ciebie. Dokładnie takich szukam.

Mitas ma i 18 i 19 ale to nie są raczej Mitasy.
Pewnie masz na myśli Mitas 4.00-19 E-05 [71 P] TT
To mogłoby być to ale czy 4.0 wejdzie na felgę Pannonii 67mm ?

Podobne to np.
KENDA K787 EQUILIBRIUM TRIALS 120/80-19 63M
DURO HF307 4.00-19 71H

Dzięki za pomoc, KONSTRUKTYWNIE Smile a nie jakieś porady seksualne.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 22:06    Temat postu: Re: Opona przednia - Zagadka

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

dokładniej miałem na myśli mitas h-03. nie są idealnie takie same. ale chyba chcesz dokładnie te które z filmu. kenda którą podałeś to chyba przesada. powodzenia w poszukiwaniach

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 10:23    Temat postu: Re: Opona przednia - Zagadka

h8dy
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Dla potomnych gdyby ktoś też się uparł na taką:
Heidenau K67 3.25-19 54 T TT M/C
Chociaż bardziej podoba mi się Mitas E-05, jest potężniejszy. Niestety nie szerokość 4.00'' nie wejdzie z przodu a raczej też nie z tyłu naszeych Panek.
Chodzą za jakies 285 -300PLNów.

Pozdro

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Opona przednia - Zagadka
 Strona 1 z 1