Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Pannonia T5 tylny amortyzator
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pon Lis 19, 2018 10:46 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 00:34    Temat postu: Pannonia T5 tylny amortyzator

Darek68
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam jeszcze raz ponawiam temat i będę wdzięczny za odpowiedź bo chyba wszyscy wyjechali gdzieś na kanary albo moja wina bo wpakowałem temat w inne motocykle.Mam T5 z67 r i na pewno nie wchodzi do tylnych amortyzatorów 0.08l oleju tak jak piszą w instrukcji ale mam instrukcję z tlf amortyzatory innej konstrukcji.Po moich próbach napełniania weszło zaledwie 0.04 l ,mam też wózek Duna tam amortyzator jest inny może tyle oleju wejdzie, jeszcze jedna rzecz czy do t5 jest inna instrukcja jeżeli tak niech ktoś tam zajrzy i odpisze .Dzięki za szybką odpowiedź

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 07:15    Temat postu: Re: Pannonia T5 tylny amortyzator

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

Pokaż Pan zdjęcia tego amortyzatora i całego jego mocowania w wózku Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 08:54    Temat postu: Re: Pannonia T5 tylny amortyzator

Darek68
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Jestem teraz w pracy ,wieczorem wyślę zdjęcia

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 17:10    Temat postu: Re: Pannonia T5 tylny amortyzator

Darek68
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

https://drive.google.com/folderview?id=1eNzh111tXcY7RBU2wmOM_IPppGjP8Boa
Pod tym linkiem znajdują się zdjęcia amortyzatora Duny a kolejne to amortyzatory mojej t5 o które mi chodziło. Ile wchodzi do nich oleju?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 11:31    Temat postu: Re: Pannonia T5 tylny amortyzator

Darek68
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Halo, Halo jest tu ktoś chętny do pomocy chyba nie jeździcie na 40 letnim oleju.Metodą prób przy wlaniu 0.04l coś zaczło chodzić jak wleje więcej to tłoczysko stoi jak wyryte i nie można go wcisnąć,według mnie po wciśnięciu tłoczyska do końca powinno samoczynnie wychodzić.Jaki jest zakres pracy amortyzatora w T5

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 14:40    Temat postu: Re: Pannonia T5 tylny amortyzator

Kloszard007
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Moze tawot Ci sie zrobil w amorach ?! Laughing
BTW. kiedys jak robilem amortyzatory w SHL M11 to bylo po prostu sucho w srodku. Moze w Twoim przypadku ktos uzyl wczeniej czegos niezgodnie z przeznaczeniem.

Ostatnio zmieniony przez Kloszard007 dnia Nie Lip 08, 2018 14:42, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 21:17    Temat postu: Re: Pannonia T5 tylny amortyzator

Darek68
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam w środku było w miarę czysto był olej chciałem tylko wyczyścić i wymienić olej bo średnio pracowały,co do konstrukcji rozebrałem jeszcze zapasowe tam wszystko wygląda tak samo we wszystkich po jednym oringu.Inaczej wygląda to w amortyzatorze Duny bardziej skomplikowane i oleju wchodzi więcej

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Pannonia T5 tylny amortyzator
 Strona 1 z 1