Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Predkosciomierz - roznice.
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2 Obecny czas to Pią Kwi 20, 2018 06:09 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 00:13    Temat postu: Re: Predkosciomierz - roznice.

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

Inaczej... ale czy poprawnie? Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 00:29    Temat postu: Re: Predkosciomierz - roznice.

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Na sto procent bede wiedzial jak juz tablice probne zaloze. Mam dwa slimaki i dwie pasujace do nich obudowy ze sruba. Napewno pokazuje lepiej niz ten wczesniej. Watpie by wskazanie 50km/h bylo adekwatne do spokojnego ruszania, w momencie przalaczania na dwojke.... teraz mam lekko ponad 20.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 02:35    Temat postu: Re: Predkosciomierz - roznice.

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

daj znać, bo jestem bardzo ciekaw. ja mam do TLF biały cyferblat do 120 bodajże i po regeneracji pokazywał dobrze przez jakieś 2500km. od tego momentu wskazówka robi co chce Smile tyle dobrego że zlicza kilometry

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Predkosciomierz - roznice.
 Strona 2 z 2