Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Przyklejony pokrowiec do rozgrzanego kolanka.
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sob Kwi 21, 2018 17:51 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 16:31    Temat postu: Przyklejony pokrowiec do rozgrzanego kolanka.

Pendzik
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Pytanie, czy jest jakiś łatwy sposób żeby kolanka chromowane przywrócić do poprzedniego stanu wizualnego? Jak to usunąć, podgrzać znowu, czy może na zimno to próbować jakoś zdrapać?

Ostatnio zmieniony przez Pendzik dnia Czw Sty 11, 2018 19:58, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 19:44    Temat postu: Re: Przyklejony pokrowiec do rozgrzanego kolanka.

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Marcin, prosze Cie. Nie pij juz tego swinstwa Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 19:47    Temat postu: Re: Przyklejony pokrowiec do rozgrzanego kolanka.

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

Nie wiem czy dobrze zrozumialem intencje autora Smile ale oczysc mechanicznie kolanko ile sie tylko da a pozniej pasta polerska i filc na jakims krazku. Ja to zakladam na tarcze z rzepem ktora mocuje we wkretarce

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 20:01    Temat postu: Re: Przyklejony pokrowiec do rozgrzanego kolanka.

Pendzik
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Przepraszam Was, mój telefon, a raczej jego słownik szaleje Smile Już poprawiłem:-)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 20:45    Temat postu: Re: Przyklejony pokrowiec do rozgrzanego kolanka.

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Do takich delikatnych robotek polecam paste Mother´s polish alu. Niestety pasta ta nie lubi obrotow, wiec tylko robotka reczna Cool

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 22:46    Temat postu: Re: Przyklejony pokrowiec do rozgrzanego kolanka.

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

nooo teraz zdecydowanie lepiej. ten 'pokrowiec' zbił mnie z tropu Very Happy ja kolanka czyściłem na zimno. polecam tradycyjne nitro. nalewasz na szmatkę i czyścisz i odtłuszczasz. wyczyszczone kolano tak jak mówiłem polerowałem pastą na krążku filcowym

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Przyklejony pokrowiec do rozgrzanego kolanka.
 Strona 1 z 1