Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » inne moto'
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2 Obecny czas to Wto Sty 16, 2018 16:09 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 23:31    Temat postu: Re: inne moto'

API
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

napoleon2-89 napisał:
Ja standardowo zaczynałem od motorynki w wieku chyba 10 lat już nie pamiętam dokładnie, następnie WSK dwuarmówka która przejeździłem 3 lata następnie był jeszcze komarek 232 którego mam do tej pory i czeka na lepsze czasy następnie Panonia( która zostaje już do końca moich dni planuje kupić druga do remontu) MZ etz 250 której się pozbyłem oczywiście pojeździłem trochę nią a od 3 lat na bmw f650 .W wakacje planuje zmianę na jakieś większe moto turystyczne oraz zakup jakiegoś sprzętu do zrobienia w wakacyjne weiczorki Very Happy Laughing Cool

Do turystyki polecam DL650/1000. Sprzęt naprawdę super, wygodny daje niezła osłonę przed wiatrem, bardzo czytelne liczniki we wszystkich wersjach. Mało palą każdy model ma swoje minimum w zależności od prędkości i obciążenia – DL 1000 pali mniej niż 650 przy większych prędkościach i obciążeniu i odwrotnie. Pasażer ma naprawdę wygodną pozycję, a poza tym DL 650 to 4-ro krotny zwycięzca Alpenmaster.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » inne moto'
 Strona 2 z 2