Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » inne moto'
Cześci do zabytków
 Idź do strony 1, 2  Następny Obecny czas to Czw Sty 18, 2018 18:30 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 08:41    Temat postu: inne moto'

tomek
Moderator
Moderator

piszcie kto ma jakie inne moto niz pannonia pochwalcie sie- ja mam shl i mam jeszcze ochote na jakiegos ruska np ural

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 16:53    Temat postu: Re: inne moto'

Szprot(Michał)
Motórzysta
Motórzysta

Ja mam Simsona S-51, kiedyś miałem WFM, 3 WSK 125, WSK 175, Mińska z silnikmiem WSK, itp. dużo tego było Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 17:10    Temat postu: Re: inne moto'

Motor_Fanatic
Moderator
Moderator

Ja na początku lutego najprawdopodobniej stane sie posiadaczem dwóch Os. Od czerwca na nie poluje ale jak to bywa z emerytami ciężko jest sie z nimi dogadac Confused

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 18:41    Temat postu: Re: inne moto'

Powerslave
Motórzysta
Motórzysta

przed Pannonią ujeżdżałem Pucha Maxi S z 1977 roku...cudna maszyna, żadna motorynka, jawka lub ogar mnie nie mogły dogonić...tylko MZ-tki;D

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 10:53    Temat postu: Re: inne moto'

tomek
Moderator
Moderator

ja zaczynalem od ogarka pozniej wsk175 potem wsk125 jeszcze po tym shl az terazpannonia a jeszcze jak bylem u wojka na wakacjach mykalem na avo

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 19:07    Temat postu: Pierwsza MIŁOŚĆ

don Philippe
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

A ja zakochałem się w mej Pamci od pierwszego wejżenia (1992 r.), mimo iż może nie wyglądała najlepiej. Mały facelifting i można było rejestrować (1993r).
A potem dopiero zaczeła się przygoda... Pobyty na warsztacie były codziennością (do czasu regeneracji wału - problemy z zpłonem).
Tak więc już kawałek czasu pędzę mym motórem po drogach i bezdrożach.
A WY???

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 21:23    Temat postu: Re: inne moto'

GaCek
Motórzysta
Motórzysta

Ja zaczynałem swoje pierwsze jazdy na Jawie 175 (59r) miałem wtedy 13 czy 14 lat dokładnie nie pamiętam. Jawa jest do dnia dzisiejszego umnie, motor od nowości w rodzinie. Kolejnym motorem był Junak którym jeździłem mając 15 lat. W między czasie wpadła jedna -W-F-M-ka potem kolejna. Mając 16 lat kupiłem kolejnego junaka którym jeźdźe do dnia dzisiejszego. Rok temu kupiłem kosz do niego, na wakacjach wpadła mi całkiem przypadkiem Pannonia. Jak narazie to nie koniec. W planach M-72 ale to tylko kwestja czasu i bede ja miał. Jakoś tak wyszło że nigdy nie miałem żadnego Komarka czy też Rometa.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 11:34    Temat postu: Re: inne moto'

Artur
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Ja tam dalej mam Komarka 3 i Rometa Pegaza 750. Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 15:21    Temat postu: Re: inne moto'

paul
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam was mam prośbe potszebuje kupić silnik do wsk z okolic Myszkowa proszę kto ma do sprzedania Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 17:50    Temat postu: Re: inne moto'

Motor_Fanatic
Moderator
Moderator

Ja jestem z Myszkowa Cool silnika co prawda nie mam bo mam cała wsk na oku ale to trzymam dla siebie heh Zapytaj na forum Myszkowskim

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 16:59    Temat postu: Re: inne moto'

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

tomek napisał:
piszcie kto ma jakie inne moto niz pannonia pochwalcie sie- ja mam shl i mam jeszcze ochote na jakiegos ruska np ural
To Ja coś dodam:zacząłem od WSKi(którą mam nadal)potem kupiłem Pannonie -wyremontowałem-pojeżdziłem-i mi ją k... ukradli,potem kupiłem następną.Mam jeszcze Junaka M10 przejściówke z1961,a potem to już era japonii-LS-SAVAGE,NTV650,teraz GSX1100G-pozdrawiam A propo - Pannonia to zostaje u mnie dożywotnio-czeka na remont Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 23:09    Temat postu: Re: inne moto'

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

ja pisze co mam bo co miałem to długgga historia wiec: jawa 350Ts ( najczęściej używana do dalekich wyjazdów , cz175 88r , shl m11, pannonia T1 wfm , wsk M06Z2, komar sport, i pannonia T5
zapraszam www.dwakola.blog.onet.pl

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 14:38    Temat postu: Re: inne moto'

stanley
Krążownik szosy
Krążownik szosy

ja zaczynalem na "pancerce"(jawa 50) pozniej pannonia a miedzy czasie nabylem wsk dudek (w trakcie remontu)no i na strychu shl m11w (czeka na lepsze czasy-jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 23:48    Temat postu: Re: inne moto'

API
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

u mnie się trochę przewinęło sprzętów:
Na początku był Junak, brzmi to nawet całkiem fajnie Very Happy
w podstawówce uruchomiłem junaka mojego ojca, który był w rozsypce. Udało mi się go uruchomić, i zarazić się motocyklowym bakcylem na całe życie.
W szkole średniej miałem pierwszą WSK175 którą oczywiście przerobiłem na crossa - takie wtedy były czasy ( lata 90 ) nie było na czym jeździć. W każdym razie w szczytowym okresie modyfikacji silnik miał chłodzienie cieczą aby nie zacierał się w terenie.
Szkoła średnia to także mój pierwszy samochód Lada 2103 którego wykonałem pełny remont.
Później była jawa 350 i pierwszy naprawdę niezawodny motocykl- MZ250 na którym zrobiłem naprawdę dużo kilometrów.
Studia to era ruska -Dniepr MT11 który zresztą był opisywany w ŚM bodajże w 2003 roku.
Potem była Yamaha XTZ750 która skończyła jako hybryda TRXTZ850 opis w ŚM w chyba marcu lub kwietniu 2006 roku. Od 2005 głównym motocyklem jest DL 1000V i pozostaje nim do dziś.
Ponadto od pewnego czasu zainteresowałem się motorowerami których nigdy nie posiadałem jako nastolatek.
W 2009 odbyłem podróż w Bieszczady na motorowerze Simson SR2 z 58 roku.
Posiadam także komara2 ( pedałowiec)
W rym roku remontuję WSK 175.
Zima przeznaczona jest na Panonię TLT

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 17:24    Temat postu: Re: inne moto'

napoleon2-89
Motórzysta
Motórzysta

Ja standardowo zaczynałem od motorynki w wieku chyba 10 lat już nie pamiętam dokładnie, następnie WSK dwuarmówka która przejeździłem 3 lata następnie był jeszcze komarek 232 którego mam do tej pory i czeka na lepsze czasy następnie Panonia( która zostaje już do końca moich dni planuje kupić druga do remontu) MZ etz 250 której się pozbyłem oczywiście pojeździłem trochę nią a od 3 lat na bmw f650 .W wakacje planuje zmianę na jakieś większe moto turystyczne oraz zakup jakiegoś sprzętu do zrobienia w wakacyjne weiczorki Very Happy Laughing Cool

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » inne moto'
 Strona 1 z 2