Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » LOKALIZACJA - A MOĘ CHĘĆ NIE PODANIA MIEJSCA ZAMIESZKANIA
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Lip 19, 2018 18:26 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 22:46    Temat postu: LOKALIZACJA - A MOĘ CHĘĆ NIE PODANIA MIEJSCA ZAMIESZKANIA

robert001
Easy rider
Easy rider

Koledzy, przynajmniej dla mnie jest "TROCHĘ DZIWNE" Niepodawanie skąd jesteście - jakiej miejscowości bądź nr. telefonu. Czasami można by było wpaść do Kolegi i podzielić się wspólnymi doświadczeniami, lub uzyskać pogląd na niektóre sprawy związane z działaniem Naszych Motorów. Ja patrząc i sprawdzając nowych użytkowników forum mam czasem wrażenie że Wszyscy są "Tajni" lub "ŚCIŚLE TAJNI", nie podając miejsca zamieszkania, czy nr telefonu. Czasami krótka konsultacja możne naprawdę pomóc w sprawie "niecierpiącej zwłoki" - od ręki. Toni i Szary wie coś o tym. Uważam że jeżeli jesteśmy w "jakiejś społeczności", to możemy mieć do Siebie zaufanie, i również powinniśmy mieć możliwość do POMOCY - NAWET NA TELEFON - w sprawie która Nas "przyciśnie na drodze czy w garażu przy pracy". TONI, CZY SZARY TO ROZUMIEJĄ- A RESZTA????????

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 23:31    Temat postu: Re: LOKALIZACJA - A MOĘ CHĘĆ NIE PODANIA MIEJSCA ZAMIESZKANIA

toni175
Dawca organów
Dawca organów

ja nie rozumiem. O CO chodzi?? Shocked
Robert, tak to już jest, że czasem sąsiad z sąsiadem gada przez internet, a na co dzień "dzień dobry" nie powie. Bo go sąsiad g... obchodzi. Nasze forum nie wymaga podawania miejsca pochodzenia/przebywania w profilu. Może to da się odgórnie zrobić, ale ja nie jestem w tych sprawach specem.
Na marginesie to ci z nad morza to się muszą niestety pogodzić z tym, że praktycznie wszędzie daleko...no ale nad morze mają za to blisko!! Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 23:41    Temat postu: Re: LOKALIZACJA - A MOĘ CHĘĆ NIE PODANIA MIEJSCA ZAMIESZKANIA

robert001
Easy rider
Easy rider

Oj tam, oj tam, może POJECHAŁEM "PO BANDZIE" ale ja niestety jestem z Jedlicza, a to bez mała przedsionek "Bieszczad" -Przyjacielu. Z innej strony, to może masz racje, WSZYSCY SA ANONIMOWI " ALE moim skromnym zdaniem aż za bardzo". Embarassed Embarassed Embarassed

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 09:48    Temat postu: Re: LOKALIZACJA - A MOĘ CHĘĆ NIE PODANIA MIEJSCA ZAMIESZKANIA

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

no tak...piszesz Robert o tajemniczości ludzi z forum a tu sam masz w opisie drugi koniec polski... Smile Smile Smile to o co chodzi?..hehe

Toni najbliżej wszędzie to ja mam. Twisted Evil pozd.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 11:53    Temat postu: Re: LOKALIZACJA - A MOĘ CHĘĆ NIE PODANIA MIEJSCA ZAMIESZKANIA

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Robert niektórzy może nie chcą pomóc... To w dzisiejszych czasach normalne, u mnie nie ma z tym najmniejszego problemu jak już się przekonałeś.
Nie wiem czemu lecz to bardzo powszechne na forach że się nie pisze gdzie się mieszka... Czy to strach? Czy może wstyd? Może boją się że na forum znajdzie się ktoś kto ich zna i powie parę słów na temat osoby. Ja daję tylko przykłady nie wiem jak jest na prawdę może powiedzą wywołani do tablicy.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » LOKALIZACJA - A MOĘ CHĘĆ NIE PODANIA MIEJSCA ZAMIESZKANIA
 Strona 1 z 1