Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Pannonia 63
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Sty 16, 2018 16:12 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 09:36    Temat postu: Pannonia 63

shdx
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam wszystkich!

Jako, że jest to mój pierwszy post, to się przedstawię. Nazywam się Patryk, pochodzę z Zamościa lecz mieszkam i pracuję w Warszawie. Piszę w takiej sprawie, a mianowicie - jestem posiadaczem pięknego motocykla jakim bezdyskusyjnie jest Pannonia rocznik 61 (tak mi się wydaje), jest to motocykl na którym jeździł mój ojciec. Początkowo miałem w planie go odrestaurować, ale stwierdziłem, że to nie na mój budżet jako, że rozglądam się za motocyklem trochę nowszym. Tutaj pojawia się pytanie - za ile taką maszynę można sprzedać? Motocykl jest full oryginał ze wszystkimi dokumentami. Stan? Hmm kiepski, stoi z 15 lat nie ruszany, ale z tego co wiem, to w momencie odstawienia go na 'emeryturę' chodził bez zarzutu. Obecnie nie mam do niego dostępu jako, że stoi 300km ode mnie więc nie posiadam żadnych zdjęć. Mam nadzieje, że jesteście w stanie mi odpowiedzieć na pytanie, a może ktoś się pokusi na ten sprzęt Smile
Mam nadzieje, że w dobrym dziale napisałem.

Literówka się wkradła... rok 61 na 99%

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez shdx dnia Wto Lip 26, 2016 12:35, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 11:20    Temat postu: Re: Pannonia 63

fearie
Motórzysta
Motórzysta

Myślę, że zdjęcia będą istotne w ocenie jego wartości.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Pannonia 63
 Strona 1 z 1