Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Pannonia po renowacji????
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Wrz 18, 2018 22:46 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 04:27    Temat postu: Pannonia po renowacji????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Koledzy obejrzyjcie Pannonie z "Alledrogo" z oferty o nr.2837193166.Przecież ten gość to chyba jakiś debil czy coś!!Cena "kp teraz po prostu zwaliła mnie z nóg!!!4900zł za tego poskręcanego na szybko z 10-ciu motocykli parcha,to już lekka przesada,czy nie?
Oto kilka "drobiazgów",które z samych fotek wpadły mi w oko :
-wydechy-totalny fajans,brak słów po prostu
-wszystkie chromy to nasz kochany "srebrol"
-odstojnik kranika-korek po winie
-śrubki dekli silnika-na imbus
-śrubki dekielka sprzęgła-totalne dno
-miejsce moc.wachacza,i poniżej-aż nasmarkane od spawów
-dzwignia hamulca i sprzęgła-od MZ
-lampa tył-brak
-jakiekolwiek dokumenty-brak
-osł.łańcucha przód/tył-brak
-śrubki puszek-to zwykłe M6 z podkładkami
-chyba nawet brak jest kluczyka w stacyjce (ale nie jestem pewien)
Takiego skundlonego parcha gość opisuje w opisie aukcji-"MOTOCYKL PO RENOWACJI,STAN OCENIAM NA BARDZO DOBRY". Przecież takie coś powinno być karalne,a co najmniej potraktowane jako opis nie zgodny ze stanem rzeczywistym i celowe wprowadzanie w błąd kupujących!!!
Do tej pory to myślałem że to tylko koledzy "Junakowcy"tak sobie cenią swoje cieknące olejem,z prądnicami od Skody,"święte złomki",za 5-7tyś(bez kwitów),ale widzę że ta choroba pomału zaczyna już atakować co niektórych właścicieli Pannoni.
Pozdrawiam.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 11:30    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

V BIEG
Krążownik szosy
Krążownik szosy

jak widac nie wszyscy jednakowo rozumieją słowo "renowacja" - dla jednych to często kilka lat drobiazgowej pracy a dla innych "fachofcuw" i "kolejkcjoneruf" pozbywających sie "sfoih kolejkcyji" to objechanie motocykla sprayem i wystawienie na aukcji za chorą ceny...no ale to świadzcy o niskiej kulturze technicznej danego osobnika Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 15:13    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

toni175
Dawca organów
Dawca organów

kazdy sobie ceni ile uważa. A kupujacy ma od tego czy zeby sam ocenił... Wrzucajmy w tym temacie takie smaczki, ozywimy nieco forum!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 21:23    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

toni175 napisał:
kazdy sobie ceni ile uważa. A kupujacy ma od tego czy zeby sam ocenił...

święte sława...hehe. nie bronię gościa który to sprzedaje ale jakoś nie widzę powodu do oburzenia. ja bym nie kupił i już. Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 06:41    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

No oczywiście,w pełni się z tobą zgadzam,jak i z Tonim,rynek motoryzacyjny i tak sprowadzi tego debila z wysokich chmur na ziemię.Wkurza mnie tylko fakt,że gość ewidentnie szuka jelenia,a aukcję wystawił na zasadzie "przyjdzie gupi,to kupi".Jestem na 100% pewien,że jak już jakiś jeleń by tego parcha zakupił,to sam sprzedający cwaniaczek śmiał by się z niego przez dwa tygodnie.Jeżeli się jednak mylę i gość na prawdę,całkiem w dobrej wierze wycenił tego swojego parcha i pracę włożoną w jego RENOWACJĘ na taką cenę,to i tak nie świadczy za dobrze o jego poziomie intelektualnym jak i stanie psychicznym Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 10:12    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

jest to tylko potwierdzenie na to że nadal u nas szerzy się "druciarstwo" i to nawet drogie... Twisted Evil

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Gru 29, 2012 04:19    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Nasz kolega-"RESTAURATOR" jest twardy jak skała,znowu wystawił swojego parcha na Alledrogo,ale tym razem chyba coś drgnęło w jego restauratorskim serduszku,bo z 4900zł spuścił z ceny na 4850zł Laughing
Powodzenia kolego!!!!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 23:37    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

wrócił na 5000zł... Twisted Evil

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sty 11, 2013 06:10    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

O ja cie nie moge,ale twardziel o stalowych nerwach Twisted Evil

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 04:59    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Nasz uparciuszek znowu wystawił swoje redło na "Alledrogo".Twardo trzyma się ceny 5000zł Shocked .Pomału to już zaczynam dopingować w sprzedaży tego cwela,jeszcze tak z 20-cia wystawień i na pewno mu się uda sprzedać to coś Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 10:02    Temat postu: re

termoszyba
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Jak mawia moja teściowa "przyjdzie głupi i kupi"

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 18:20    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Dokładnie tak jak mówisz,termoszyba Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 20:16    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

kupiec1976
Motórzysta
Motórzysta

Przy okazji trochę z innej beki,gość wymiata Very Happy
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2931066027&ap=2&bid=7163&aid=24562922&tid=0

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 23:05    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

szary07
Dawca organów
Dawca organów

poczucie humoru przydatne zawsze i wszędzie

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 04:43    Temat postu: Re: Pannonia po renowacji????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Ja nie moge!!! Takiego Mickiewicza,to na "Alledrogo" już dawno nie było Very Happy

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Pannonia po renowacji????
 Strona 1 z 1