Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » tablica rejestracyjna?????
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Wrz 18, 2018 22:46 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 06:19    Temat postu: tablica rejestracyjna?????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Koledzy,wytłumaczcie mi chore zachowanie niektórych debili,wystawiających zarejestrowane motocykle na portalach (szczególnie "Alledrogo").chodzi mi o to śmieszne i dziecinne zakrywanie kawałka tablicy rej.Ja nigdy nie mogłem tego zrozumieć.Gość ma moto legalnie zarejestr.na siebie,posiada komplet kwitów na siebie,i zakrywa kawałek tab.rej. do zdjęcia na aukcję,to jak taki "chory królik"jedzie ulicą,to też ma kawałek tabl.rej.owinięty papierem do du..y,czy jak??? Wink .Jeżeli chodzi tu o adres sprzedającego,to cwaniaczek i tak, tak pokieruje rozmową,dzwoniąc do sprzedającego,że ten sam mu ten adres poda. Very Happy.Koledzy,o co w tym chodzi???

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 23:09    Temat postu: Re: tablica rejestracyjna?????

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

niektórzy że tak powiem próbują byc ostrożni żeby po fotach nie było widać gdzie moto jest zarejestrowane. czasem żeby ukryc że kupili do handlu a czasem żeby ich nie namierzyć w celach zajumania sprzętu....taka moja definicja. Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 05:21    Temat postu: Re: tablica rejestracyjna?????

rafał1972
Easy rider
Easy rider

No ja też sobie to tak wyobrażam sleeper,bo inaczej nie można sobie tego wytłumaczyć,tylko ,ze przeważnie to ci sami zawodnicy z jednej strony zakrywają rejestrację,a z drugiej robią po dziesięć ślicznych fotek motocykla i na każdej fotce widać otwarte drzwi garażu,przeważnie w tych szeregach garażowych na osiedlach,chyba tylko po to,żeby potencjalny złodziej się nie męczył i nie rozpier..alał każdych drzwi po kolei,tylko sobie od razu otworzył te,w których motocykl "nocuje" Wink

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » tablica rejestracyjna?????
 Strona 1 z 1