Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » 26-29.04.2019 Rajd Bałtycki - ze specjalnym udziałem Pannoni
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pon Wrz 16, 2019 14:15 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 09:32    Temat postu: 26-29.04.2019 Rajd Bałtycki - ze specjalnym udziałem Pannoni

toni175
Easy rider
Easy rider

Witajcie Pannoniarze i Pannoniarki! Otrzymałem propozycję zorganizowania spotu Pannoni przy okazji imprezy której zaproszenie wstawiam poniżej.
Zlot/spot miałby być przyklejony do głównej imprezy, natomiast specjalnie dla Pannnoni miałaby być osobna klasyfikacja/konkurencje. Oczywiście nie wykluczające uczestnictwa w imprezie głównej.
Nie liczymy na tłumy pannoni, mamy nadzieję że pojawi się z 10maszszyn które zaznaczą że w naszym kraju ta marka jest i ma się dobrze.
Niezależnie od forum, zaproszenie wrzucę również na facebooka, mam nadzieję że będzie odzew. czasu zostało niewiele, więc nie czekałbym na ostatnią chwilę. Im wcześniej zapowie się kilka osób, tym wcześniej informacja ta pojawi się w zaproszeniach .
Ktoś chętny i zdecydowany na uczestnictwo???

Ostatnio zmieniony przez toni175 dnia Pon Lut 18, 2019 09:35, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 17:44    Temat postu: Re: 26-29.04.2019 Rajd Bałtycki - ze specjalnym udziałem Pannoni

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

My z bratem sie wybieramy. I przyznam szczerze ze mialem nie brac pannonii tylko gazelke. Ale teraz mam metlik w glowie Very Happy pewnie sie skonczy na tym ze pojade TLF z koszem. Ale ogolnie 1 lub 2 panny z Lublina beda

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 19:20    Temat postu: Re: 26-29.04.2019 Rajd Bałtycki - ze specjalnym udziałem Pannoni

suchy
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

No o ile nic nie pokrzyżuje moich planów to z chęcią też się wybiorę, tym bardziej, że nie mam daleko.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » 26-29.04.2019 Rajd Bałtycki - ze specjalnym udziałem Pannoni
 Strona 1 z 1