Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » I Zlot w Jaworznie
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Paź 23, 2018 04:47 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 16:23    Temat postu: I Zlot w Jaworznie

iza_koz@o2.pl
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Hej,

nudy, nic się nie dzieje ostatnio nie tylko w moim regionie, postanowiłam coś z tym zrobić. Może jakieś spotkanie? Podejmuję się organizacji I zlotu nas, Pannoniarzy:)

jak każdy początek wypada różnie i na pewno nie bez niedociągnięć i na mniejszą skalę, ale przecież trzeba próbować, bo wkrótce już w ogóle się nic nie będzie działo.

Ogólny zarys / plan: Spotkanie w moim pięknym mieście Jaworznie (woj. śląskie), przejazd po okolicy (krajoznawczo - zapoznawczy) , czyli niech nas usłyszą i zobaczą a potem u mnie plener z ogniskiem i mam nadzieję świetną zabawą.

Na luzie wejdzie na moim duużym ogrodzie około 15 namiotów z postawionymi obok motocyklami, ale jak będzie parę sztuk więcej to będzie po prostu gęściej... myślę, że warto, nawet jeśli się spotka nas kilkoro i będzie po prostu impreza:)

Planowana data to 9 - 10 sierpnia (pt-sb)

Dajcie znać czy jesteście zainteresowania, wasze potwierdzenie jest warunkiem planowania czegokolwiek, piszcie iza_koz@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie

Iza (TLF250 DeLuxe, 1958)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 17:04    Temat postu: Re: I Zlot w Jaworznie

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Wow, kobieta, pannonia, spotkanie... No idealnie:) Lepiej być nie możeSmile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 14:41    Temat postu: Re: I Zlot w Jaworznie

iza_koz@o2.pl
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

no cóż.........

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » I Zlot w Jaworznie
 Strona 1 z 1