Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » KARLOS-ZLOT 2012
Cześci do zabytków
 Idź do strony 1, 2  Następny Obecny czas to Nie Sty 21, 2018 17:08 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 00:13    Temat postu: KARLOS-ZLOT 2012

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

WITAM PONOWNIE.MOŻE ZLOT TO TYM RAZEM ZA DUŻE SŁOWO,ALE CHCIAŁBYM ABYŚMY W GRONIE CHOĆ TYCH "OKOLICZNYCH PANNOMANIAKÓW" ZORGANIZOWAŁI JAKIEŚ SPOTKANIE TEGO LATA.CZEKAM NA ODZEW...ALE NAJPIERW TO PRZEMYŚLCIE Smile POZDRAWIAM
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 10:08    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

szary07
Dawca organów
Dawca organów

gdzies nad morzem czemu nie. Tez chetnie bym sie przejechal, moze nie pannonia ale chetnie bym sie spotkal pogadal wypil i sie zabawil.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 14:02    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

robert001
Easy rider
Easy rider

Ja wchodzę Laughing Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 05:47    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Było by fajnie koledzy,ale niestety,taki zlot nigdy nie doszedł,i nie dojdzie do skutku,bo wiadomo jak to u nas,jeden nie ma czasu,drugi kasy,trzeciego kobita nie puści,a czwarty musi zapiepszać w sobotę do nocy w jakiejś hurtowni materiałów budowlanych,a jak by pojechał na "partyzanta",to po powrocie już jest na bruku.Niestety koledzy takie są realia w tym naszym kochanym kraju,gdzie litr benzyny kosztuje tyle co w Niemczech,tylko że tu moja mama ma 150euro emerytury rolniczej,a mama mojego kolegi z Hamburga ma 1270euro na miesiąc.Jak jestem u niego(oczywiście nie na wczasach,tylko zapiepszam w polu),to aż mi żal,bo co chwila jadą na jakieś polowania,zloty samochodowe,albo mecze,a u nas człowiek remontuje taką Pannonię przez 5lat,bo nigdy w portfelu się nie przelewa,a i tak nasze żony nie wiedzą o wszystkich zakupach,bo skutkowało by to albo "cichymi" dniami,albo nakazem eksmisji motocykla.Szacunek i chwała dla kolegi Carlosa,bo już któryś raz z kolei podnosi temat zlotu,i jeszcze go to nie zniechęciło.Wiem że widzę ten temat w czarnych barwach,ale patrząc na realia naszego życia,śmiem twierdzić że mam rację,a i na pewno część zgrona forumowiczów przyzna mi rację.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 20:21    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Czesc moze tak ale zawsze znajdzie sie druga czesc ktora bedzie gotowa sie spotkac.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 19:54    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

Mysta
Motórzysta
Motórzysta

Powiem Ci Rafał, że pięknie to ubrałeś w słowa Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 21:32    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

NIE BĘDĘ SIĘ ROZPISYWAŁ.KAŻDY MA JAKĄŚ SYTUACJĘ,SWOJE RACJE I OCZEKIWANIA WOBEC ŻYCIA...JEDNO WIEM NAPEWNO CI Z NAS KTÓRZY DOŻYJĄ STAROŚCI NIE WSPOMNĄ TYSIĄCA WIECZORÓW SPĘDZONYCH PRZED TELEWIZOREM,A ... Smile ...TRZEBA KOLEKCJONOWAĆ MOCNE WRAŻENIA Smile SAM FAKT ,ŻE REANIMUJEMY MOTOCYKLE KTÓRE 99% SPOŁECZEŃSTWA WYWALIŁA BY NA ZŁOM JUŻ O CZYMŚ ŚWIADCZY!
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 06:17    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Oczywiście całkowicie zgadzam się z moimi przedmówcami,bo rzeczywiście życie polega nie na tym żeby je przesiedzieć przed TV.W moim powyższym poście chciałem tylko zwrócić uwagę na "Polskie realia",i na to co mnie strasznie boli.U nas ludzie mają tysiąc innych i ważniejszych problemików na głowie niż "jakiś" tam zlot motocykli,i w ogóle życie nasze staje się jakieś szare,a człowiek nawet nie myśli o jakiś przyjemnościach dla siebie,takich jak np. zlot motocykli,no chyba że jest się PANEM PREZESEM jakiejś spółki,albo chociaż by właścicielem skupu złomu(w bloku na czwartym piętrze),noooo to wtedy kupuje się Harleya,i organizuje się zlot,ale zwykłym tyraczom,takim jak my,zawsze coś przeszkodzi.Wiem jak chciałem zorganizować spotkanie kumpli z wojska(odwaliłem kuuupe roboty z ustaleniem brakujących adresów itd.),na początku wszyscy "na huuuura",ale nic nie doszło do skutku.Chciał bym żeby nasz zlot wypalił,ale nie angażuję się w to za bardzo,żeby nie być pierwszym który "nawali",a najgłośniej krzyczał-"jestem za!!"

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 09:33    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

toni175
Dawca organów
Dawca organów

To może ja coś dorzucę od siebie. Zlot jak najbardziej ma racje bytu. nawet jeżeli spotka się 3-4osoby. Ważne aby spotkanie doszło do skutku. Może weźmy pod uwagę spotkanie przy okazji jakiegoś zlotu. Jest to o tyle dobre że płacąc wejściówkę mamy zazwyczaj zapewnione kilka atrakcji. Z doświadczenia wiem, że z niektórymi znajomymi którzy mieszkaja ode mnie rzut beretem spotykam się zazwyczaj na pewnym zlocie - kazdy wie że końcówka maja jest zlot i robi wszystko aby tam być. I to się sprawdza. Zrobienie indywidualnego zlotu Pannoni tak, ale powiedzmy następnym razem - np.na zakończenie sezonu. Mam doświadczenia z organizowania forumowego zlotu motocykli współczesnych. Pierwsze spotkania to jest docieranie, badanie reszty towarzystwa. Na zlocie ogólnym bedzie sporo łatwiej. No chyba że przyjedzie minimum 10-15 osób - wtedy bedzie raźniej.
Ludziska są gotowi na przejechanie 400km ale musi być warto - trzeba się zabezpieczyć na wypadek małej frekwencji.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 13:25    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Frekwencja na pewno nie bedzie duza. Ale czy o to chodzi? Kto chce to przyzjedzie... Tak moze byc powiazane z jakims zlotem ale najlepiej takim gdzie beda stare motocykle.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 18:50    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

Mysta
Motórzysta
Motórzysta

Heheheee... Jak rotor rajd rok temu Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 20:36    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

Tomal
Motórzysta
Motórzysta

Myślę, że pomysł Toniego żeby się spiknąć z kimś z forum na jakimś innym zlocie jest dobry. Przedstawiam swój punkt patrzenia, bowiem nie poznałem nikogo z Was w realu jeszcze i mam nadzieję że w nadchodzącym sezonie się uda, bo praktycznie ukończyłem swoją Pannę. Pomysł Carlosa też jest jak najbardziej w porzo i chwała mu za to, że chłop wykazuje inicjatywę i chce zrobić coś dobrego, ale faktycznie z frekwencją może być kiepsko biorąc pod uwagę poprzednią organizację zlotu i ta właśnie frekwencja "przeraża" mnie, ponieważ mam do przejechania ponad 400 km w jedną mańkę (jak dobrze pamiętam to na pomorzu gdzieś ten zlot ma być). By było bliżej to wtedy można by było podjechać i wypić browara nawet tylko z Carlosem Smile . Jednak nie mówię "nie", może akurat wszystko spasi, będą pewniaki które pojadą na ten zlot i będzie gitarka.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 21:01    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Mozna cos pomyslec np. gdzies blizej centrum kraju zeby wszystkim bylo daleko

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 22:03    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

toni175
Dawca organów
Dawca organów

bliżej centrum, bliżej większości. na pierwsze spotkanie byłoby to optymalne rozwiązanie. Carlos, myślę, że tak będzie lepiej. niemniej, jeżeli uprzesz się na swoim to kto wie, może czas,rodzina i inne okoliczności sprawią że do Ciebie dojadę.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 22:16    Temat postu: Re: KARLOS-ZLOT 2012

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

NIKT SIĘ NIE UPIERA Smile ALE NIE ZGADZAM SIĘ ZE STWIERDZENIEM ,ŻE "DO CENTRUM WSZYSCY MAJĄ DALEKO"...CI Z CENTRUM MAJĄ NA MIEJSCU Smile
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » KARLOS-ZLOT 2012
 Strona 1 z 2