Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Paź 18, 2018 21:50 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 23:01    Temat postu: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

witam. kto z Was wybiera się na tą imprezę? Very Happy Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 05:47    Temat postu: Re: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Jak dla mnie za zimno Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 11:25    Temat postu: Re: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

hehe. rafal teraz bazar jest pod dachem w chali spotrowej.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 04:28    Temat postu: Re: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

rafał1972
Easy rider
Easy rider

No wiem,wiem,ale zasypało mnie jak na Syberii,a moja droga główna to z tego co widzę jest chyba 60-tej kolejności odśnieżania Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 11:24    Temat postu: Re: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

toni175
Dawca organów
Dawca organów

Jam był ale nic do pannoni nie kupił. Dużo ludzi szukało części do Pannoni ale wybór że tak powiem kiepski. Napewno jakieś okazje mozna było znaleźć ale bez rewelacji.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 12:31    Temat postu: motobazar

termoszyba
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Też byłem ale pannonia to na bazarze niszowy temat. Ponoć jeden koleś miał dużo gratów w busie do panny ale koledzy się go bali budzić bo spał pijany Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 10:10    Temat postu: Re: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

pod względem części do Pannoni to można powiedzieć że nic nie było a sam bazar nie był zbyt wielki. szukałem części do trzech motocykli i nic nie znalazłem. za to rewia mody była duża.hehehe. pozostaje czekać do wiosny.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 17:58    Temat postu: Re: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Na tym bazarze to jak dla mnie za dużo już tych kasków,rękawiczek,podkoszulków,kombinezonów itp.Rozumię że i takie rzeczy muszą być w sprzedaży,ale pomału to zaczyna to już przypominać handel małych,żółtych ludzików na stadionie 10-cio lecia.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 21:16    Temat postu: Re: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

sleeper
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

tak jak piszesz rafal... z weteranem to ma coraz mniej do czynienia...komercha wchodzi na maxa. gadżecików do bólu a istoty imprezy coraz mniej... może kończą się "klamoty"???...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 05:16    Temat postu: Re: Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Obawiam się że masz rację sleeper,gratów z każdym rokiem na pewno będzie ubywało,a nie przybywało.W dodatku my mamy to nieszczęście,że za PRL-u Pannonia nie była aż tak popularna jak Jawa czy MZ.No ale-"pożyjemy,zobaczymy".

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » Moto Weteran Bazar Łódź 19 stycznia
 Strona 1 z 1