Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Obecny czas to Sob Sie 15, 2020 06:58 

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 21:09    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

Robert
Moderator
Moderator

W tym roku Dni Miastka były ok. 21 czerwca jak sprawdziłem. Czyli planowane spotkanie też byłoby w tym miesiącu w roku 2010, jak dla mnie to pasuje - 400 km.
Przy I-szym spotkaniu można, a raczej trzaba pomyśleć o znaczku zlotowym. Pomijam temat koszulek bo takich zbiera się pełno w ciągu roku, lecz zależy to od chęci uczestników.

Podpinam się i wpisuję w kalendarz.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 21:37    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

MIGO1
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

ja też jestem na tak, jedyny problem to czy uda mi się remont do tego czasu, bo nie wyobrażam sobie żeby przyjechać niedopracowanym motorem, chociaż z grubsza
pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 22:49    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

witam wszystkich.cieszy mnie zainteresowanie przyszłym zlotem...w pierwszych słowach chciałbym nawiązać do zlotu który odbył sie w tym roku w Miastku po raz kolejny zresztą.niestety nie byłem swoim motocyklem( jeszcze nie gotowy na tyle)zmartwił mnie najbardziej brak Pannonii:( (no chyba ,że nie zauważyłem bo ktoś ukrył swoją Pannę gdzieś w krzakach których wokół nie brakowało)...dlatego osobiście uważam że mało celowe byłoby łączenie zlotu Pannonii z ogólnym zlotem motocyklowym bynajmniej nie na pierwszy raz---niech się ścigacze wyryczą w spokoju,a quady wytaplają w błocie...Pannonia chyba nie po to została stworzona??
nie ukrywam ,że postawiłem sobie trudne zadanie dlatego tak ważne są dla mnie wasze opinie i wskazówki.
-połaczenie spotkania z Dniami Miastka (parada)jak najbardziej ZA
-baza wypadowa (noclegowa)na spokojnej łączce nad jeziorem
-projekt znaczka ,logo czy naszywki do opracowania
-wspólna wycieczka po okolicy
-wybory MISS Wink
myślę ,że po mału trzeba zacząć sporządzać listę chętnych która napewno zanim sie spotkamy wielokrotnie ulegnie zmianie.dlatego bede wdzięczny kolegom którzy zaczną pomału zgłaszać się jako chętni na 99% wiem ,że wielu z nas ciągle pracuje nad maszyną ,ale z pewnością jest też wielu gotowych na pochwalenie się efektem pracy.dziekuję wszystkim w razie czego podaję nr tel.00353868409461 póki co w Irlandii a od 2 grudnia 515725477
pozdrawiam
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 16:52    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

ja będę na 100% jawa lub na 50 % pannonia

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 13:57    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

witam.czy jest ktoś chętny z Poznania,lub okolice?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 12:27    Temat postu: LISTA

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

więc niech bedzie ,że to już początek naszej listy

- PawełT2
- Robert
- MIG01
- gustaw

to lista która mam nadzieję znacznie się wydłuży , wpisałem osoby które zadeklarowały swoją obecność , jeśli kogoś pominąłem to proszę się upomnieć o wpis.Będę to wszystko na bieżąco monitorował i wnosił zmiany .
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 14:04    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

siebie nie napisałeś Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 21:43    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

tak przy 200 cm wzrostu łatwo sie pominąć Very Happy
to sie rozumie samo przez sie...chyba że jakaś katastrofa nuklearna?!
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 21:43    Temat postu: zlot

cezartapicer
Motórzysta
Motórzysta

Ja tez sie pisze moja panna narazie spisuje sie ok jak na razie zrobiłem ok 300 km na dotarciu i jest dobrze wiec mysle ze da rade Piotr(na wszelki wypadek wezme zone busikiem do asekuracji bo pchac nie będe he he)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 22:13    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

no proszę przybywa nas (póki co na liście)

- PawełT2
- Robert
- MIG01
- gustaw
- cezartapicer
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 10:28    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

jeszcze jedna istotna sprawa - -prośiłbym aby każdy chętny określił się co do pojazdu jakim zamierza przybyć.pozdrawiam
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 12:51    Temat postu: zlot

cezartapicer
Motórzysta
Motórzysta

J byłbym pannonią moze nawet juz z koszem Piotr

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 17:47    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

robert001
Easy rider
Easy rider

jak zakończe remont mojej "Panienki" to na pewno się zjawię mam blisko bo tylko z Gdyni

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 18:32    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

Robert
Moderator
Moderator

Rozmawiałem ze swoimi kolegami o spotkaniu Pannoni, jeśli Karlos się zgodzisz na przyjazd innych marek motocykli niż Pannonia, bardzo chętnie kilku przyjechałoby ze mną.

Ja przyjadę Pannonią T1.
Inne motocykle to Junak-przejściówka, Avo Simson, 2 Jaskółki, Yamaha.
Razem ok. 5-7 osób.

Pod względem zaopatrzenia i noclegów jesteśmy samowystarczalni, zabierzemy ze sobą także samochód z lawetą w razie przygód.

Jako, że zlot będzie pod postacią nieformalnego spotkania na działce Karlosa, sądzę, że koszt uczestnictwa ograniczy się do żywności i napojów, lecz to raczej we własnym zakresie.

Karlos dla mnie wystarczy na zlocie:
- miejsce do rozbicia namiotu
- grill lub ognisko
- ławki lub krzesełka, stół (pieńki i deski)
- jeśli masz prąd, to muzyczka z głośników.
- znaczek zlotowy
- przejażdżka po okolicy i przerwa na zwiedzanie (muzeum, park)

Termin zlotu:
- piątek - przyjazd
- sobota - przejażdżka
- niedziela - wypad

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 19:01    Temat postu: Re: ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!

robert001
Easy rider
Easy rider

Karlos Twój numer komórkowy nie jest aktualny.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » ZLOT PANNONII I NIE TYLKO 2010 !!!
 Strona 2 z 5