Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » zlot w okolicach Włocławka
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2 Obecny czas to Sro Cze 20, 2018 16:22 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 22:08    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

coś nic nie piszecie w temacie. Ja tylko napisałem jak to będzie wyglądało. Na pewno wszyscy będą mile widziani i ogólnie powinno być fajnie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 03:36    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Nie martw się Sylwek,na pewno temat się rozkręci jak będzie bliżej terminu zlotu.Mam nadzieję,że temat nie "umarł",jak wszystkie dotychczasowe tematy dotyczące zlotów.Myślę,że już dla samego Sylwka powinniśmy się spotkać,bo widać,że chłopak "chodzi" koło tematu,na pewno rozmawiał już z organizatorami zlotuVW,i z tego co pisze to uzyskał dla nas pozwolenie i akceptację,a jak nikt z nas nie przyjedzie,to tylko Sylwek (nie z własnej winy) zrobi tylko "z gęby du..ę" przed nimi.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 06:22    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

grigor
Motórzysta
Motórzysta

Znając życie będzie ciężko zmobilizować większą grupę. Ale uważam że nawet gdyby to miałybyć 2-3 osoby to i tak warto.
Czasu jeszcze sporo może ładna grupka się utworzy.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 27, 2012 06:02    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

rafał1972
Easy rider
Easy rider

W pełni zgadzam się z moim przedmówcą.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 27, 2012 06:23    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

Jak wcześniej pisałem to przyjadę pannonia jeśli nie będzie padać sami rozumiecie z Słupcy kawałek jest drogi tak czy inaczej zostaje auto w zła pogodę pomysł ze zjazdem jest świetny pozdrawiam.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 21:16    Temat postu: zlot

cezartapicer
Motórzysta
Motórzysta

Witam ja jak wszystko pójdzie po mojej myśli też chętnie się wstawie ( z miłą niespodzianką kończe tlb )moze zachęci to innych do przyjazdu .Fajnie było by poznać nowych fanatyków bo z Tonim i Rafałem1972 już sie znam Piotr (no ale jak zwykle czas pokaże czy się uda )

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 22:19    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

wklejam link do strony o sekcji garbaty Włocławek tj. organizatora zlotu. Będziecie mogli sobie poczytać więcej o zlocie.
http://www.garbatywloclawek.q4.pl/

Ostatnio zmieniony przez Sylwek dnia Pon Kwi 02, 2012 22:20, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 18:01    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

coś zamarł temat. dawajcie jakieś opinie po przejrzeniu strony o zlocie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 23:06    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

TROL
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

witam ktos sie moze deklaruje ze tam bedzie? jestem swiezak na forum ale kusi mnie od dawna zeby sie wybrac a temat coooos ucichł???

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 13:37    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Ja chetnie moze nie na pannoni ale innym jednosladem.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 14:45    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

spotkanie aktualne także zapraszam.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 22:11    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

To co przyszedł czas spotkania, więc kogo mogę się spodziewać? mam nadzieje, że przyjedziecie na pannach, no ewentualnie innych jednośladach. Samochody innej marki niż stare garby lub ogórki niestety nie do końca będą mile widziane. Na zlocie będzie panował klimat Blues Brothers.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 22:16    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Ja jeżeli zjadę do domu to mogę podjechać ale niestety na ducati... Czy będzie mile widziane?
Daj numer do siebie to będę się kontaktował, jak się zdecyduje parę osób...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 21:53    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

mój numer to 602226815

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 16:54    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

temat do zamknięcia. Była świetna impreza, tylko szkoda, że nikt z was nie przyjechał.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » zlot w okolicach Włocławka
 Strona 2 z 2