Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » zlot w okolicach Włocławka
Cześci do zabytków
 Idź do strony 1, 2  Następny Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 19:40 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 18:10    Temat postu: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Zgodnie z życzeniem zakładam oddzielny temat. Tak jak wcześniej pisałem, mam możliwość, przy zlocie starych VW zorganizować spotkani nas "Pannoniarzy". Zlot odbędzie się w pierwszy weekend czerwca tj. 01-03.06.2012r. w miejscowości Wistka Szlachecka w odległości około 15km od Włocławka. Na miejscu jedzenie, pole namiotowe i możliwość wynajęcia domków, WC i prysznice. w odległości około 200-300 metrów zalew włocławski oraz przystań żaglówek. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam. Nie musi to być od razu wielki zlot, ale można się spotkać.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 15:29    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Mysta
Motórzysta
Motórzysta

od razu mówie, że odpadam ;(

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 18:43    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Ale z wiadomością że odpadasz to nie musiałeś się trudzić,a pomysł Sylwka jest zajebisty,bo jak na razie to jedyna konkretna propozycja,która rokuje jakieś powodzenie.Może jak zrobi się cieplej to dostaniemy ochoty na spotkania w większym gronie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 20:45    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

toni175
Dawca organów
Dawca organów

mi ta forma i miejsce odpowiada. jest jeszcze za dużo czasu abym się zadeklarował, że przyjadę, ale jak nic nie wypadnie to będę.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 12:41    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Ja dokładnie tak samo jak Toni. Bede jak nic nie wypadnie

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 21:21    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

Swietny pomysł jesli pogoda dopisze to przyjadę moto

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 14:48    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

grigor
Motórzysta
Motórzysta

Wpuścicie kolegę na Iżu?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 19:22    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Przyjeżdzaj kolego,nie patrz na nic Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 19:50    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Grigorius myslę że parę jeszcze osób przyjedzie na jeżach...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 22:51    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

robert001
Easy rider
Easy rider

Szary masz całkowitą racje - chłopaki zjadą na zabytkach aby się "pokazać" i cześć im i chwała że dbają o tradycje starych motorów

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 07:09    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

grigor
Motórzysta
Motórzysta

No dobra, to ja potwierdzam swój udział na 100%. No chyba że nie wiem, rekę, nogę mi urwie w między czasie. Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 15:06    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

chce tylko zaznaczyć,jedną rzecz, cały zlot będzie zorganizowany pod stare VW, a my na pannoniach i innych zabytkach podczepimy się pod ten zlot,

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 18:30    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Mi to w niczym nie przeszkadza Sylwek,grunt że w ogóle jest jakaś możliwość na spotkanie Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 19:21    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

grigor
Motórzysta
Motórzysta

Jeżeli tą wypowiedzią chciałeś zniechęcić to ok ale byłoby to sprzeczne, bo wyszedłeś z inicjatywą.
Więc gdybyś się obawiał że ktoś później będzie próbował obarczyć Cię odpowiedzialnością za cokolwiek związane z tym spotkaniem to luz, fajnie że w ogóle wyskoczyłeś z takim pomysłem, grunt to zmobilizować grupę, to i tak bardzo dużo, reszta to już od nas wszystkich zależy. W zasadzie i na kawałku dzikiego pola możemy się spotkać i pojeździć grunt żeby nas było jak najwięcej.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 22:03    Temat postu: Re: zlot w okolicach Włocławka

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

nie chciałem zniechęcić, chce po prostu żeby wszystko było jasne, żebyście mi później nie mieli za złe, że zapraszam was na zlot, a on jest typowo nastawiony na stare VW, bo zorganizować oddzielny zlot to po pierwsze trzeba mieć kupę kasy a po drugie dużo wolnego czasu. Myślę jednak, że jak przyjedziecie nie będziecie żałować. Z tego co już wiem to wpisowe kosztować będzie coś koło 50zł, w zamian na pewno jakaś koszulka i inne gadżety oraz na pewno trochę żarła na ognisko, będą również jakieś konkursy, coś postaram się zorganizować typowo dla nas.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Zloty » zlot w okolicach Włocławka
 Strona 1 z 2