Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Kosz » MAPA?????
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Paź 23, 2018 04:47 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 13:03    Temat postu: MAPA?????

jaron1
Motórzysta
Motórzysta

Tak się zastanawiam,czemu ta mapa ma służyć,bo raczej chyba nie temu aby posiadacze Pannonii się odnaleźli i wymienili się informacjami itp,na mapie jest raptem parę pozycji,a wg mojej wiedzy posiadaczy moto w Polsce jest znacznie więcej,jesli ta mapa ma służyć zorganizowaniu zlotu to nie widze na tym zlocie więcej niz 5 maszyn,a tak naprawde to potrzeba nawiazać kontakt z innymi posiadaczemi Pannonii którzy nie udzielaja sie na tym forum,pozdrawiam i prosze przemysleć to co napisałem

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 21:07    Temat postu: Re: MAPA?????

Robert
Moderator
Moderator

Ta mapa ma słuzyć wg. mnie:
- zorientowaniu sie gdzie znajduja się osoby posiadające ten motocykl,
- jesli ktoś podał nr. tel lub inny to mozna sie skontaktować z nim wybierając się w pobliskie tereny,
- znajdując najbliższy swojemu miejscu zamieszkania motocykl innego właściciela pojechać z kilkoma browarami i poklepać młotkiem w blachę
- po ostatnie, bo tak nam sie podoba i mamy takie życzenie, jeśli komuś to nie odpowiada nie powinien podawać swoich danych.

Jeśli chcesz nawiązać kontakt z innymi posiadaczami Pannonii w Polsce lub na świecie, bardzo proszę o propozycje i o konkretne działanie z Twojej strony.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 15:53    Temat postu: Re: MAPA?????

jaron1
Motórzysta
Motórzysta

Cześć,wszystko jest ok,nie mam nikomu za złe zrobienie tej mapy,chodzi tylko,że jest mocno uboga,jakoś nie widać zainteresowania wpisami,a poza tym ja też mam Pannonię ale niesprawna i juz próbowałem na forum prosic o pomoc ale nic z tego nie wyszło,pozdrawiam wszystkich

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 23:16    Temat postu: Re: MAPA?????

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

jaron1 czasami na odległość jest trudno pomóc, nie wszystko mozna wyczuć po opisach , a niestety jak Pannonia nawala co się żadko zdarza to może być tysiące powodów. także nie wkurzaj się na nas, tylko najwyżej, ponawiaj prośby na założonym raz temacie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 17:32    Temat postu: Mapa

filipa3
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Co zrobić żeby zostać umieszczonym na mapie?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 20:02    Temat postu: Re: MAPA?????

Robert
Moderator
Moderator

pisz na PM (priv) do Pawła i podaj swoje dane które maja byc widoczna dla wszystkich

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 10:06    Temat postu: Mapa ciąg dalszy

Paweł
Site Admin
Site Admin

Ostatnio miałem mało czasu, ale teraz, już mam więcej, więc wszystkich, którzy chcą mieć swoje miejsce na mapie to proszę podawać swoje dane na adres: pawel@hoffman.auto.pl

Będę dodawał na bieżąco.

Z góry przepraszam wszystkich, których mogłem nie ująć w mapie, w razie czego proszę jeszcze raz przesłać dane.

Mile widziane fotografie, będę je też umieszczał

pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 22:43    Temat postu: Re: MAPA?????

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

niedawno dołączyłem do zacnej ekipy i osobiście chcę juz podziękować za pomoc bo nawet jeśli nie w bezpośredniej odpowiedzi to z wcześniejszych postów wiele się dowiedziałem.jeszcze raz dzięki i jakby co też jestem gotów pomóc
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Kosz » MAPA?????
 Strona 1 z 1