Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Kosz » Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Sie 14, 2018 07:42 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 19:29    Temat postu: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

Blaster
Site Admin
Site Admin

Witam
miały być zmiany wyglądu i nie tylko - ale jak przypuszczam jak zmienię wygląd bez pytania Was to będzie źle Wink

Więc moja propozycja:

http://demo.phpbb2.pl/?style=263

Pod tym linkiem na górze po prawej stronie jest wiele rodzai stylów dla forum, może zrobimy jakiś sondaż - wybierzemy parę stylów a z nich wybierzemy ten jeden!

Oczywiście takich stron ze stylami jest wiele, więc jak coś macie innego to też podawajcie linki...

A teraz co zostało dodane do forum (funkcjonalność) po tym weekendzie:
1 - Album (każdy forumowicz ma swój album zdjęć gdzie może wrzucać zdjęcia pannoni, jest także publiczny album...
2 - Dział download - na przydatne pliki...
3 - Aukcje - coś na styl allegro...
4 - w profilach macie nowe pola na "imie i nazwisko" a także data urodzin - info o urodzinach wyświetlane jest na dole forum w dziale "kto jest na forum"
5 - adres do mapki z Forumowiczami (główne menu na górze strony)
6 - ShoutBox na dole głównej strony (odświeża się co 20 sekund)

Prośba - w związku ze zmianami, jak zauważycie coś dziwnego lub jakiś błąd - dajcie info Wink

P.S.
Jak ktoś umie angielski (średnio) i miał by ochotę i CZAS przetłumaczyć troszkę z działu "Aukcje" to proszę o PM (jest tam około 600 lini ale myślę że przetłumaczyć trzeba, tylko to co pokazuje się użytkownikowi na stronie - ja to robię tak że wchodzę na stronę wyszukuję w pliku coś co jest po angielsku na stronie, zmieniam na polski i idę do następnej strony - i tak jak się przejdzie wszystkie strony, to powinno się przetłumaczyć to co potrzebne Wink )

Ostatnio zmieniony przez Blaster dnia Nie Sty 06, 2008 20:01, w całości zmieniany 3 razy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 19:38    Temat postu: Re: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

Moim zdaniem forum Pannoni jest bardzo czytelne i łatwo coś znaleźć i uważam im więcej będzie działów ,poddziałów itd.to będzie zagmatwane,ale małe zmiany zawsze mile widziane Laughing szczególnie galeria Laughing pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 19:40    Temat postu: Re: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

a ja bym proponował zrobić mały czat na dole można by sobie pogadać jak będzie sie nudzic

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 20:03    Temat postu: Re: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

Blaster
Site Admin
Site Admin

gustaw napisał:
a ja bym proponował zrobić mały czat na dole można by sobie pogadać jak będzie sie nudzic

Dodałem do ShoutBox'a autorefresh co 20 sekund, więc nie trzeba odświerzać strony tylko pisać i czytać Wink
Myślę że to może zastąpić czat Question

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 20:17    Temat postu: Re: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

tomek
Moderator
Moderator

swietna sprawa z tym shoutboxem ale zuwazyłem ze jak wysyłasz czasem podczas odswierzania to wiadomosc nie wskakuje Crying or Very sad ale ogolnie jest super Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 12:00    Temat postu: Re: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

Blaster
Site Admin
Site Admin

W związku z:
Robert napisał:
ShoutBox [Nie 21:24] Robert: Administrator, daj swoją ksywę lub imie to będziemy sie zwracać po ludzku

i
Administrator napisał:
4 - w profilach macie nowe pola na "imie i nazwisko" a także data urodzin - info o urodzinach wyświetlane jest na dole forum w dziale "kto jest na forum"

Proszę o uzupełnienie tych danych - nie koniecznie trzeba podawać oczywiście nazwisko ale imię przydało by się Wink

Wszelkie informacje o użytkowniku można zobaczyć wchodząc w menu "Użytkownikcy" i klikając w nazwę użytkownika - tam też pod ilością postów jest link do "Osobistej Galerii Użytkownika"...

tomek napisał:
swietna sprawa z tym shoutboxem ale zuwazyłem ze jak wysyłasz czasem podczas odswierzania to wiadomosc nie wskakuje ale ogolnie jest super

Zobaczę i jeżeli faktycznie tak jest postaram się to poprawić (bo wydaje mi się że odświerzanie nie ma nic wspólnego z wysyłaniem)...

alchamer napisał:
ShoutBox [Nie 21:34] alchamer: ma problem z wpisywaniem tu połowa mi zanika

Pytanie do alchamer: Czy czasem nie korzystasz z firefox? bo jeżeli tak to czy chodzi Ci o to że jak wpisujesz tekst to literki widać tylko do połowy wysokości? - jeżeli o to chodzi to postaram się to poprawić a jeżeli nie o to, to napisz dokładnie o co chodzi Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 12:17    Temat postu: Re: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

po wysłaniu tekstu,nie każdy tekst jest wyświetlany,ale może to wina ładowania się tekstu co 20s.;no problem; Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 20:12    Temat postu: Re: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

Maciej S.
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Witam.
Mnie aktualny styl, format odpowiada, natomiast najbardziej irytuje sposób tytułownia i powielania postów. Tytuł powinien być jednoznaczny tak, aby łatwo można było wyszukać interesującą wypowiedź. I nie powielać postów dotyczących takich samych tematów. Dodatkowo przydałaby się bardziaj aktywny moderator, który by kontrolował to co się dzieje na na forum.

Pozdrawiam.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 19:44    Temat postu: Re: Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum

Maciej S.
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Raz jeszcze proszę o odpowiednie tytułowanie postów. Ponownie pojawiają się w pomocy technicznej tytuły typu "pomocy". Nic z tego nie można wywnioskować i w przyszłości chcąc coś poszukać interesującego będziemy brnąć przez nic niemówiące tytuły postów.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Kosz » Zmiany i Style forum - nasz styl dla forum
 Strona 1 z 1