Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » Ile wyciagniecie na waszych Panoniach i innych zabytkach.
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2 Obecny czas to Pon Cze 18, 2018 02:53 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 06:12    Temat postu: Re: Ile wyciagniecie na waszych Panoniach i innych zabytkach.

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

swieta prawda takie rzeczy trzeba robić z głową bo nikt nie jest z nas nieśmiertelny i każdy z nas chce mieć czyste sumienie .

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 06:40    Temat postu: Re: Ile wyciagniecie na waszych Panoniach i innych zabytkach.

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Muszę zabrać głos w tym temacie,bo już krew mnie zalewa.Nie mogę się nadziwić,że na durne pytanie 18-to latka zrobiło się już dwie strony odpowiedzi,a jak człowiek ma jakiś problem techniczny,i o tym napisze,to często nikt nie podchwyci tematu.A takie idiotyczne pytanie jak zadał "woron" to zadawałem kumplom ze wsi jak miałem 13 lat i jeździłem na "Komarku".Wydaje mi się że gościu nawet nie rozumie idei motocykla zabytkowego i jego renowacji.Ludzie nie odpowiadajcie na tak głupie pytania.Pozdrawiam wszystkich którzy za chwilę zadadzą pytanie-"Ile pali wasza Pannonia",lub "Ile kosztował was remont Pannonii"

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 20:16    Temat postu: Re: Ile wyciagniecie na waszych Panoniach i innych zabytkach.

TRICK
Motórzysta
Motórzysta

ehehe a wracajac do tematu i robiac riposte na wypowiedz kolegi rafala hehe mialem kiedys komara i wyciagna 60 hehehehee no a wlasnie hmm ile pali wasz sprzet?? moja pannonia dawniej palila 5,5 ale miala tendencje do lapania samozapolnu hehe chyba bylo zbyt ubogie paliwko, zobaczymy ile teraz bedzie palic
Pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 06:54    Temat postu: Re: Ile wyciagniecie na waszych Panoniach i innych zabytkach.

Lilka
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

blackjack napisał:
Mój młody Przyjacielu , nie wiem ile poleci moja Panna ponieważ nie mam zamiaru przekraczać czterdziestki . Chciałbym żeby wszyscy zdążyli Ją zobaczyć jak wspaniale wygląda

Święte słowa , klasykami (weteranami) należy jeździć powoli i dostojnie .
Cena remontu 3000 zł , spojrzenia przechodniów - bezcenne Very Happy

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » Ile wyciagniecie na waszych Panoniach i innych zabytkach.
 Strona 2 z 2