Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » Rozpoczecie sezony 2008
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Nie Kwi 22, 2018 09:31 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 17:29    Temat postu: Rozpoczecie sezony 2008

tomek
Moderator
Moderator

dzis dzieki pieknej pogodze rozpoczełem sezon 2008 na mojej SHL M11 moze nie jest piekna bo dopiero czeka na odnowienie ale mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie wygladala w miare fajni załączam fotki z przejazdzki zeby nie bylo chcac pojezdzic i powyglupiac sie na lodzie zaliczylem drobna glebe na dobry poczatek ale naszczescie nic sie moto nie stalo Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 17:51    Temat postu: Re: Rozpoczecie sezony 2008

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

No bardzo fajna ta SHL-ka,widze że wszystko oryginalne nawet kanapa nie podarta i tylny chlapacz stylowy Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 17:56    Temat postu: Re: Rozpoczecie sezony 2008

tomek
Moderator
Moderator

jest jeden element specjalnie go omijalem ale i tak go widac na jednym zdjeciu mianowicie tłumik jest z wsk175 aa no i manetke przełozyłem tez z wsk ale mam orginal tylko tamta ciezko chodzi..

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 18:20    Temat postu: Re: Rozpoczecie sezony 2008

Szprot(Michał)
Motórzysta
Motórzysta

ja wczorej nie wytrzymałem i wyciaglem simsona, w przyszłym tygodniu dniepra przywoze to sie zacznie jeżdzenie na dobre,a pannonią to dopiero jak bedzie naprawde ciepło Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 20:40    Temat postu: Re: Rozpoczecie sezony 2008

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

a ja dzisiaj z okazji światełka do nieba razem z kumplami troche pojeździlismy po mieście, Ja oczywiście na Pannonii.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » Rozpoczecie sezony 2008
 Strona 1 z 1