Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » trasa po pobliskich wioskach;)
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Nie Gru 16, 2018 01:00 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 12:04    Temat postu: trasa po pobliskich wioskach;)

tomek
Moderator
Moderator

a wiec tak postanowilem sie przejechac na mojej pannoni trasa nie byla dluga kolanka nadal nieorginalne sadzi z nich glosno troszke ehh dlatego tez trasa opiewala glownie polne drogi i lasy ale szczerze mowiac na weterana nawet to i lepiej;)
czes na relaje:

w oddali widac krzaki a za nimi zalana piasownie..

oto kapilicza sw. Floriana patrona strazakówWink

to niejsce docelowe mojej pordrozy jest to zbiornik wodny kozlowa gora na ktory tez zostalem cieplo przywitany prezz rybakow ktorzy to mi tlumaczyli historie polskiej motoryzacji z iz'em na czela musial szybko uciekac zeby nie peknac ze smiechu Laughing
trasa nie zbyt dluga liczyla moze kolo 25km ale nawet urokliwa szutr las to co najlepsze na weteranie i wzrok tych dziadkow ten ich blysk w oku bezcenny teraz jescze tylko musze zdobyc brakujace czesci zarejestrowac i bede odbywal dalsze trasy z moja pannonia Wink Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 19:56    Temat postu: Re: trasa po pobliskich wioskach;)

Robert
Moderator
Moderator

zdjęcia super. Powodzenia w legalnej jeździe.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 14:04    Temat postu: Re: trasa po pobliskich wioskach;)

haptiSWDN
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

świetnie sie prezentuje Smile

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » trasa po pobliskich wioskach;)
 Strona 1 z 1