Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » urodzinki
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pon Cze 18, 2018 02:43 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 13:44    Temat postu: urodzinki

ewela16
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

czesc moj brat robi przyjecie z okazji swoich 32 urodzin i kompletnie nie mam pojecia co mu kupic. Kupilabym mu jakas koszule i do tego jakies perfumy. Poszperalam troche w internecie i znalazlam sklep z duzym wyborem takich rzeczy https://www.americanoutlet.pl/pl/ . Co sadzicie o tych koszulach? natomiast nie wiem jakie perfumy. Czy taki prezent moze byc? jesli nie to dajcie jakies propozycje. Z gory bardzo dziekuje

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 21:21    Temat postu: Re: urodzinki

smichas
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Sądzimy że cienka ta kryptoreklama Confused

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 06:46    Temat postu: Re: urodzinki

marjew131
Motórzysta
Motórzysta

Niby cienka reklama ale podejrzewam że 99% się skusiło i kliknęło na link, ja też Very Happy

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » urodzinki
 Strona 1 z 1