Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » w czym jezdzicie na moto??
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Paź 16, 2018 01:07 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 18:58    Temat postu: w czym jezdzicie na moto??

tomek
Moderator
Moderator

taki tamecik w ktorym bedziemy sie chwalic tzn ci co chca w czym mykaja na swych maszynkach moze ja zaczne:
stara kórtka skórzana po dziadku ktory tez miał pannonie Wink
obowiazkowo glany spodni jeszcze nie mam aaa i hitlera sobie juz kompletuje tu małe co nieco z tego tematu:

jak by kto nie wiedzial jest to hełm policyjny jest bardzo lekki i stosunkowo mały ale jak na mnie pasuje jak ulał Laughing w najblizszym czasie bede go odnawiał tzn pomaluje i takie tam zabiegi czysta kosmetyka

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 19:12    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

Bardzo fajny hełm,też kiedys jeździłem Pannonią w hełmie Hitlerowskim Laughing ,ale w starciu z Policją jesteś na przegranej pozycji-atest-bezpieczeństwo Laughing Ja jeżdże tylko w skórach,buty pikole lub wojskowe,kask otwarty bo lubie szum wiatru i muchy Laughing Laughing Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 19:17    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

ja tez jezdze w skórze i glanach kask narazie to tiger bo jawa śmigam jak zrobię pannonie to wyremontuje swój orzeszek:)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 21:58    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

Szprot(Michał)
Motórzysta
Motórzysta

Ja mam ruski chełm (1.5 kg) i skóra

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 22:03    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

stanley
Krążownik szosy
Krążownik szosy

alchamer widze ze mamy podobne zamilowania Laughing tez lubie szum i muchy tylko ja jeszcze od czasu do czasu lubie dostac wlosami po oczach Very Happy no to ja tradycyjnie widze jak wszyscy skora ale glanow nie lubie zle sie jezdzi Confused a kask to ZOMOwski cos jak orzech

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 15:40    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

tomek
Moderator
Moderator

kumpel ma cus takiego swietna jest ta skora na kark styłu nie iwem czy w cywilnych tez taki wypas był ale dosc to taki szpas Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 16:29    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Ja jeżdże w pełnej skurze, kurtka ramoneska, spodnie wiązane bo bokach, kask otwarty ale z szybką, czasami orzeszek, buty wojskowe.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 16:17    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

GaCek
Motórzysta
Motórzysta

Ja do każdego motoru mam inny kask. Do WFMki mam czerwonego orzeszka, do Junaka zwykły otwartu kask a do emki niemiecki hełm + gogle. Smile
A poza tym glany i skóra.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 11:57    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

witam ja jezdze w czyms jak kask niemiecki jest leki zrobiony zywicy oblekany skora faina sprawa .

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 15:04    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

fajna sprawa ja obecnie odnawiam starego orzeszka udalo sie ocalic srodek male poprawki ibedzie jak nowka

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 22:09    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

Orzech
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Na Kawie to raczej prawie profesjonalny strój, skora raczej z takich nowoczesnych, spodnie tez ale tekstylne, kask Velocette Retro (jak ktoś szuka czegoś ciekawego i nie najdroższego to szczerze polecam) otwarty obszyty skóra i do tego gogle albo okulary, w zależności od pogody Smile no i oczywiście glany! Do Panny jest już skóra z epoki Smile tylko kasku szukam, spodnie... co popadnie pewnie i glany do tego Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 00:56    Temat postu: Re: w czym jezdzicie na moto??

Matt
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

ja mimo wszystko sztywno trzymam się przepisów więc kask taki jak powinien być. Gogle obowiązkowe no i z pozostałej części ubioru skórki;)

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » w czym jezdzicie na moto??
 Strona 1 z 1