Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Obecny czas to Sro Lip 08, 2020 04:24 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 11:52    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

indian
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Wiedziałem że to zauważycie. Składa się bez problemu tylko za słabo ją popchnąłem. Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 15:20    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Ropa-25
Motórzysta
Motórzysta

matii800 to Ci mogę powiedzieć że nawet chyba Twój imiennik (patrząc po nicku) heh
EEE skutery wiadomo lipa nigdy tego nie chciałem i chcieć nie będęSmile
Hmm no ja dopiero 1 sezon jeździłem legalnie prawko w marcu zdałem a wcześniej to tylko po lasach łąkach itp. No fakt reakcje ludzi ich opowieści są ciekawe. Moi znajomi też maja różne zdanie na ten temat większość "Nie szkoda Ci kasy na ten złom..." co jest trochę przykre i wkurzające ale jak im powiem parę słów to przepraszają;d hehe...
No nóżkę widać jak byk, czerwona łatwo wpada w oko:) ale fura śmiga jak trzeba... Laughing
WSK M06 B3 rocznik 75.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 16:56    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Widzę,że kolego Ropa-25 mieszka niedaleko mnie.Ja byłem swoją pannonią na zamknięciu sezonu w Poznaniu,no i oczywiście też byłem jedyny Sad.W ogóle Wielkopolska Pannoniowo raczej słabo niestety.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 17:43    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

indian napisał:
Wiedziałem że to zauważycie. Składa się bez problemu tylko za słabo ją popchnąłem. Very Happy

Haha, trudno jej nie zauważyć. No i na dodatek z prawej strony. Smile
a jak byłem młody i piękny;
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 19:23    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Ropa-25
Motórzysta
Motórzysta

Nom dokładnie 100km od Poznania to fakt "nasz" region Polski słabo pod tym względem stoi...
WSK M06 B3 rocznik 75.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 22:09    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

kleryk2
Motórzysta
Motórzysta

Powitać. Ja sezon zakończyłem dwa tyg temu i rozebrałem częściowo w celu chromowania części które kiedyś były pokryte chromem ( moja panna na dzień dzisiejszy żadnych chromów nie ma) Części aluminiowe zacząłem polerować, generalnie w zimę mam zamiar zrobić chromy, polerkę aluminiowych elementów i dopieszczanie całości. Bardzo się cieszę że mam okazję gościć na tym forum, bo wiele z niego wyniosłem. Kupiłem pannę jako kupka złomu i dzięki Wam udalo mi się ją wskrzesić :)dzięki i pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 19:45    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Witam kolegów.Ja też jestem nie pocieszony(podobnie jak pannoniowicze z okolic Poznania),że w moim regionie tj.Inowrocław,posiadaczy Pannonji jak na lekarstwo,a nieraz fajnie by było pojechać do kogoś,zobaczyć "na żywo"jak coś jest zbudowane,lub jak działa na motocyklu,albo poprostu pogadać o tym i o tamtym i wymienić sie doświadczeniami w danym temacie.Jedno co może cieszyć to fakt,że są tacy młodsi koledzy jak matti800 lub ropa(nie pamiętam dokładnego nicka)i nie dali się owładnąć wszechobecnym,plastikowym,chińskim,młynkom do kawy,których osobiście nie cierpię.Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Pannonji.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 08:17    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

indian
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Chłopaki zupełnie nie rozumiem co wy chcecie od chińskich skuterów. Przecież gdyby nie one to nie było by prezentów dla dzieci na komunie Very Happy

Era zegarków z melodyjkami i kalkulatorów już się skończyła .

A tak na poważnie to faktycznie . Pannoni i ich miłośników jest jak na lekarstwo.

Ostatnio zmieniony przez indian dnia Czw Paź 28, 2010 08:20, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 20:18    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

indian napisał:
Nie wiem jak to było kiedyś na tym forum ale dość często obserwuje tutaj swoje posty jako ostatnie w temacie a pisałem je dwa trzy tygodnie temu. Tym czasem ja jestem po operacji płuca ale nie przeszkadza mi to żeby w czasie rehabilitacji domowej zajmować się reanimacją oryginalnego gaźnika. Tak więc pomalutku sobie walczę w garażu. Czekam też na gaźnik z jawy ts350 więc będę mógł porównać który lepiej zgra się z moją panienką. Pozdrawiam

I znów twój post jest ostatni haha Smile
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 20:20    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Ale żeby nie było, ja chłopaki jestem aktywny tylko w piątki wieczorem.
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 20:31    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

indian napisał:
Chłopaki zupełnie nie rozumiem co wy chcecie od chińskich skuterów. Przecież gdyby nie one to nie było by prezentów dla dzieci na komunie Very Happy

Era zegarków z melodyjkami i kalkulatorów już się skończyła .
A tak na poważnie to faktycznie . Pannoni i ich miłośników jest jak na lekarstwo.

Ja się cieszę że Panoni tak jak napisałeś jest jak na lekarstwo.
Którejś pięknej niedzieli jadąc przez wioski pum, pum, pum, 40 km/h w chińskim "poniemieckim" kasku i w tandetnych goglach (które były gratisem do kasku kupionym na allegro) wzbudziłem takie zainteresowanie że dzieci przestały grać w piłkę i zaczęły mi machać pozdrawiając Razz
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 21:10    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Ropa-25
Motórzysta
Motórzysta

Fajne uczucie, chyba nigdy mi się nie znudzi
WSK M06 B3 rocznik 75.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 02:30    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Ropa-25 napisał:
Fajne uczucie, chyba nigdy mi się nie znudzi

Kolega Ropa-25 wie o czym pisałem
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 09:39    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

mam to samo radosne uczucie jeżdżąc LANCIĄ THESIS SmileSmile:)tyle,że jest mi ciepło przez cały rok
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 17:57    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

witam wszystkich ktorzy lubia stare moto . to jest to , ja od 3 lat jestem posiadaczem panoni naprawilem silniki w tym roku poganialem troche mialem wikszosc problemow ktore opisywali koledzy zewszystkimi sobie poradzilem dzieki waszym radom i malym ulepszeniom na dzin dzisiejszy posiadam motor sprawny 2 silniki i sterte czesci a przedewszystkim satysfakcie i niezla radoche z tej calej 2 letniei zabawy orzywienia panny pozdro. dla wszystkich

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???
 Strona 2 z 5