Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Obecny czas to Nie Gru 16, 2018 00:33 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 21:11    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

witam wrzocilem foty do albumu na razie tylko 2 jak obiecalem cos licho pisza koledzy pewnie kazdy zapracowany msle ze jak sezon sie ruszy to wiecej osob bedziena forum .

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 19:47    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Mysta
Motórzysta
Motórzysta

Ale do którego albumu, w którym miejscu, bo coś znaleźć nie mogę. Jak możesz to wklej linka. Z góry dzięki.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 18:16    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

najczesciej ogladane zdiecia na srodkou monitora malymi niebieskimi literami sorki za tak proste tlumaczenie wole moto od tych kaputerow mam checi ale wolno sie ucze obslugi zawsze bylem wrogim tego szmel.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 18:45    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Pozdrawiam ziomka i jeszcze z tym samym rocznikiem Pannoni.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 19:21    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

JAK TAM TWOJE MOTO SIE SPRAWUJE

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 23:50    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Mysta
Motórzysta
Motórzysta

Heheheheee... Gregor, fajną masz rejestracje!

Ostatnio zmieniony przez Mysta dnia Wto Lis 16, 2010 23:50, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 18:33    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

spoko drobny szczegol ale jak reszta twoim zdaniem 96%czesci zachowane z tamtych lat tyiko 1lozysko wymienilem na mniejsze uszczelmiaczei pierscienie reszta w idealnym stanie

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 19:14    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Mysta
Motórzysta
Motórzysta

Spoko wygląda, chociaż te frędzelki na kierownicy i rury(gmole) to nie moja bajka. Ale to tylko dodatki. Tak prezentuje sie b.fajnie. Jezeli coś mialbym zmieniać to górne szklanki bym pomalował również na czerwono i jakieś siedzenie bym dobrał bardziej oryginalne (kolorystycznie np.), ale to tylko moja subiektywna ocena.

Tak na marginesie to drugie zdjęcie jest b. małe i nie można się przyjrzeć za bardzo. Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 19:17    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Mysta
Motórzysta
Motórzysta

A który rocznik tej Twojej pannoni?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 22:13    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

witam.moje moto na razie chodzi bez zarzutu.ale jezeli masz rocznik 68 wersja t5 to musisz mieć inna lampe tylna i biały licznik wyskalowany do 140km/h z tego co widzę bo trochę małe fotki.pozdr.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 22:16    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

sprawdz czy numery silnika zgadzają się z numerem ramy.t5 miała inny mechanizm wybierania biegów.pozdr.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 19:09    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

tak jak piszesz licznik jest oki lampe przelozylem mam orginalna tylko ta ma wyglad co do wygladu lakierniczego i reszty to tak kupilem poprzednik nie skaczyl lakierowac a ja cale fundusze zainwestowalem w uratowanie zycia synowi . wiec wyglad zewnetrzny zostawilem bez zmian naprawilem tylko silnik i elektryke, dorobilem tylni bagarznik co do automatu biegow jest ten nowszy.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 19:15    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

co do rocznika to68 numery sa jednakowe a co do zegar . licznika to i czarne wychodzily

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 20:07    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Oczywiście niczego nie krytykuję.Motocykl bardzo ładny.Ja mam t5 68 wersja z chromowanym bakiem.Niestety lampa tzw.nochal wygląda dużo lepiej niż do t5,ale niestety jak ma być oryginał to ma być !!! Ciekawe co będzie na moto bazarze poznańskim w grudniu?Pozdrawiam.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 07:28    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

spoko masz racie co do orginalu u mnie tez byl taki bak tylko poprzedni wlasciciel zamalowal moze kiedys to poprawie mam takie pytanie ktorego jest ten moto bazar z checia sie przejade kilka zecy potrzebuie mam 2 ne skapletowane silniki.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???
 Strona 4 z 5