Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 Obecny czas to Nie Paź 21, 2018 01:15 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 07:44    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

ogladalem fotki twojej niuni i jestem pod wrazeniem naprawde pieknie wyglada. silnik szkielkowales jesli moge wiedziec jaki jest koszt tego

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:44    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

bazar jest 12.12 sobota.Ale jak chcesz coś kupić wartościowego to musisz być praktycznie w godzinę otwarcia.Dla przykładu byłem ostatnio o 8 rano i spotkałem kilku !!! gości którzy szukali części do Pannoni,nawet sami handlarze stwierdzili,że temat Pannonia znacznie się ruszył,dalej gość sprzątnął mi sprzed nosa piękne tłumiki z kolankami i nakrętkami (chrom super) za 40zł !!!
Ja nie szkiełkowałem nie musiałem,było ładne aluminium tylko czyszczę bawełnianą szmatą.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 17:26    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

dzieki bardzo bede napewno moze cos sie kupi . Wczoraj poganialem panienka bloto jak diabli ale jaka radocha poczuc wiatr wkacu moto jest poto by jezdzic moj syn tak mnie prosil ze nie moglem odmowic fajnie ze mozna pisac z kims kto lubi moto doradzi w sprawie panienek i nie tylko przeciez jest poto to forum zeby pogadac o wszystkim i o niczym tylko cos koledzy przymarzli ale spoko czasami sa inne sprawy pozdro. dla wszystkich co lubia i posiadaia panonki .

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 12:48    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Tomal
Motórzysta
Motórzysta

Panowie, sorry że wchodzę w temat ale dobrze by było gdybyśmy staranniej redagowali posty. Nie jestem mistrzem ortografii i interpunkcji i nigdy nim nie byłem, ale jak czytam niektóre posty to aż mnie oczy bolą Rolling Eyes . Nie chcę być niemiły dla nikogo ale ogarnijcie to trochę, bo zakładam że podstawówkę macie za sobą.

pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 13:45    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

spoko zycie jest jak wielki blad a jednak kroczymy dalej .

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 22:00    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Tomal nie jesteśmy orłami w ortografi tylko miłośnikami starych motocykli. Dlatego wybacz nam błędy.
Ale masz rację i dołącze sie do twojego apelu.
a jak byłem młody i piękny;
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 22:08    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Gregor po powrocie z bazaru w wolnej chwili napisz jak było. Co mozna było dostać i za jaką cenę do Panny, jakie rarytasy się sprzedały i takie tam nas interesujące.
Ja niestety nie mogę tam być dlatego taka moja prośba do Ciebie Smile
a jak byłem młody i piękny;
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 07:23    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Gregor
Motórzysta
Motórzysta

dobrze a cos konkretnego cie interesuje

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???
 Strona 5 z 5