Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???
Cześci do zabytków
 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny Obecny czas to Wto Paź 23, 2018 04:50 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 12:26    Temat postu: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

stanley
Krążownik szosy
Krążownik szosy

nowy dzial ?czy smietnik poprostu ? Very Happy ....ze tu mozemy tak poprostu na kazdy temat pogadac ?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 13:33    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

Możemy pogadać-bo to forum śpi Sad

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 14:11    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

stanley
Krążownik szosy
Krążownik szosy

dokladnie-spi rok temu bylo duzo mnie ludzi ale ruch tu jakis wiekszy byl .NIe wiem co sie dzieje przeciez niemozliwe jest zeby pannonie sie znudzily ja ją trzymam w pokoju przez zime, widze ja codziennie i nie mam dosc .Moze wszyscy juz pokonczyli robote i juz nie maja pytan ?przeciez zawsze mozna pogadac o pierdolach nie ?to w sumie w sama pore ten dzial powstal hehehe

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 16:54    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

tomek
Moderator
Moderator

powstał głownie po to zeby bylo gdzie upchac tematy zdublowane aczkolwiek jeszcze moze minimalnie przydatne ale mysle ze pierdoly tez przejdą Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 17:21    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

Pannonia mi się napewno nie znudzi,bo to był mój pierwszy poważny motocykl do którego darze ogromny sentyment Laughing
Fakt ,że rok temu był ruch na forum ,właśnie dlatego się zapisałem,podobały mi się różne wypowiedzi a i pośmiać się lubię Laughing Laughing Laughing Można by popisać o podróżach,awariach na trasie,glebach itp.a śmietnik zostawmy na śmieci Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 18:42    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Robert
Moderator
Moderator

Wspominając sezon 2007, miło jest popatrzeć na pamiątkowe zdjęcia i filmiki z jazdy motorkiem. Choć nabyłem troszkę nowsze moto niż moje dwie Pannonie, to sentyment pozostaje do śmigających zabytków które ma się w swojej grupie.

Ostatni motorek w peletonie to moja T1 zabezpieczająca tyły skuterów coby nadążali za resztą.
http://www.youtube.com/watch?v=xaNhFjFG-aU

A do Giżycka jechaliśmy szybciej Very Happy Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=GeJhO18VFZY

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 19:29    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

alchamer
Motórzysta
Motórzysta

Robert jakie masz moto-pochwal się Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 20:33    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Odgrzebuję bo może warto byśmy rozmawiali "na codzień? Czy naprawde wszyscy zakończyli sezon i siedzą i naprawiają swoje Panny? Czy zaglądają tu czasami a są aktywni na innych forach? Czy forum umiera?
Pamiętajmy o tym że to nasze forum i nie pozwólmy aby umarło śmiercią naturalną! Może stwórzmy dział np. pogaduchy czy coś w tym stylu, tak abyśmy się bardziej poznali, rozmawiali np. o pogodzie czy o innych pierdołach.
Co wy na to?
a jak byłem młody i piękny;
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 20:37    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Robert
Do dzisiaj nie pochwaliłeś się jakie nabyłeś moto Sad
a jak byłem młody i piękny;
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

Ostatnio zmieniony przez zigi111111 dnia Pią Paź 22, 2010 20:39, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 21:58    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

TO JEST DOKŁADNIE TO CO PRZEKŁADA SIE POTEM NA PRAWDZIWE ŻYCIE(CZYLI ZLOTY I SPOTKANIA)...POPROSTU TRAGEDIA.WYBACZCIE ALE WPOLSCE TO MUSI STAC SIE KATASTROFA ŻEBY JEDNOCZYĆ,A INICJATYWA UMIERA JAK PROJEKTY Z PRL-U
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 09:30    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

indian
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Nie wiem jak to było kiedyś na tym forum ale dość często obserwuje tutaj swoje posty jako ostatnie w temacie a pisałem je dwa trzy tygodnie temu. Tym czasem ja jestem po operacji płuca ale nie przeszkadza mi to żeby w czasie rehabilitacji domowej zajmować się reanimacją oryginalnego gaźnika. Tak więc pomalutku sobie walczę w garażu. Czekam też na gaźnik z jawy ts350 więc będę mógł porównać który lepiej zgra się z moją panienką. Pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 09:54    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Ropa-25
Motórzysta
Motórzysta

Macie koledzy racje forum ciut umarło, i może faktycznie wszyscy wyszykowali Panienki znają ją lepiej niż swoją żonę - dziewczynę Laughing
Kiedy dołączyłem do forum w 2007 roku był tu naprawdę spory ruch, dużo ludzi, ciekawych tematów.
Przyznam że teraz sam mało się udzielam a i przy pannie nie mam żadnych problemów, co chyba nikogo nie dziwi Very Happy , wiadomo solidna firma, przy innych furach mam trochę pracy.
Był ktoś na jakimkolwiek zakończeniu sezonu motocyklowego swoją Panna?? Ja byłem, w Skwierzynie, było z tydzień temu i byłem tam jedyny oczywiście... Ale fajne uczucie jak stare chłopy co przyjechali Yamahami Hondami i innymi cudami patrzą z rozrzewnieniem Laughing heh i zazdroszczą osiemnastolatkowi...
WSK M06 B3 rocznik 75.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 00:08    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

matti800
Dawca organów
Dawca organów

No wreszcie widzę kogoś mojej daty Laughing bardzo mnie to cieszy że oprócz mnie ktoś jeszcze z młodego pokolenia forumowiczów wie że prawdziwa motoryzacja to maszyny z historią a nie pierdzący plastik made in china. A co do zazdrosnych spojrzeń to również znam to uczucie i miło kiedy jade ulicą i dziadkowie patrzą z sentymentem Very Happy ale zdarzają sie odchyły jak np. znajomy który kiedy dowiedział się ile pieniędzy i pracy włożyłem w panne powiedział: 'nie wiem jak ci sie chcialo przeciez za te pieniadze kupiłbyś nowy skuter' Rolling Eyes obecnie niestety nie moge głaskać swojej maszyny bo studiuje poza miejscem zamieszkania a motorek stoi w ciepłym garażu przykryty kocykiem. Mam nadzieje że zdąrze jeszcze zrobić jakąś krótka traske o ile pogoda pozwoli. Pozdrawiam Cool

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 09:50    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

indian
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

i pojechali . On i jego panna. Ostatnia jazda przed nowym życiem.

http://www.youtube.com/watch?v=CFYaZd3nqEI

Ostatnio zmieniony przez indian dnia Nie Paź 24, 2010 11:52, w całości zmieniany 2 razy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 11:41    Temat postu: Re: znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???

Karlos
Motórzysta
Motórzysta

pojechali...ale stopka się nie złożyła Very Happy
SKODA OCTAVIA tour

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Na każdy temat » znaczy co ???o wszystkim i o niczym ???
 Strona 1 z 5