Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Początkujący kolekcjoner » Pannonia Wielkopolskie
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Nie Sie 09, 2020 03:17 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 11:47    Temat postu: Pannonia Wielkopolskie

borys870
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam wszystkich.

Chciałbym zapytać o poradę w zakupie Pannonia t5. Moto pochodzi z Ukrainy z wyglądu niespecjalna jest z dokumentami cena 2500 zł do negocjacji kompletna w około 85 %. Nie wiem czy silnik kręci itp.

https://zapodaj.net/92ee7d46a3f38.jpg.html
https://zapodaj.net/1bf7d64ca2d56.jpg.html
https://zapodaj.net/2ab9ad95c68d0.jpg.html
https://zapodaj.net/8dd5e86b0daa6.jpg.html
https://zapodaj.net/da488f523a09c.jpg.html

Ostatnio zmieniony przez borys870 dnia Czw Sty 23, 2020 21:57, w całości zmieniany 2 razy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 21:37    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

towot
Dawca organów
Dawca organów

Jeśli z dokumentami i do negocjacji, to cena warta rozważenia. Czy silnik chociaż odpala?

Ostatnio zmieniony przez towot dnia Czw Sty 23, 2020 21:38, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 21:54    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

borys870
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Silnik nie mam pojęcia bo z tego co mówił właściciel była zabrana od jakiegoś dziadka z szopki i nawet nie zdążył jej wystawić na sprzedaż. Dodaje do zestawu zbiornik paliwa i osłonę łańcucha. Będę jechał w sobotę to zobaczę czy sam silnik nie jest zablokowany.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 22:16    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

ja bym jej nie brał. ma trochę braków. ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiejś kompletniejszej no i przede wszystkim T1 albo TLF najlepiej. Większe bębny, ssanie na kierownicy i bez chromu na zbiorniku - myślę że to ładniejszy zestaw. poza tym nie wiem jak to z kwitami ukraińskimi bo nie miałem do czynienia - ale kwity to najmniejszy problem akurat. masz orzech do zgryzienia Smile ale nie napalaj się bo i pannonii T5 i T1 lub TLF jest dość dużo na rynku

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 23:22    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

borys870
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Zobaczę na miejscu co to będzie i co mi dołozy dodatkowo, z dokumentami nie ma problemu z UA. Zobaczymy ile będzie chciał ostatecznie za nią bo za 3 tys. z dokumentami w PL to ciężko a 8 tys. po remoncie nie dam bo remont remontowi nierówny. Zresztą to i tak projekt na później... Urala M62 musze zrobić Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 20:41    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

Z dokumentami to akurat lepiej nie kupowac bo bedziesz mial podwojne koszty. Po pierwsze musisz drozej zaplacic za moto z dokumentami po drugie wieksze koszty bo musisz robic przeglady i masz drozsze oc a po trzecie w razie stluczki jestes na oplakanej pozycji. Dlatego ja juz nie kupie moto z kwitami a te ktore mam rejestruje jakbym kwitow nie mial.
Ale widze ze to i tak za pozno bo kupiles Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 20:50    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

borys870
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Tak już po 2200 dałem z transportem i trochę części do niej. Tylko ze bez kwiatów ja nie mam motocykla a ten to jest już któryś z kolei. Narazie tylko zglosze ze nabyłem pojazd pannę musi czekać w kolejce mam rozgrzebane 2 moto do składania gotowe ale trochę czasu brakuje 😣. Parę części mi brakuje gdzie mogę najlepiej poszukać?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 11:14    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

no i piknie Smile części najlepiej na Węgrzech. a tak na serio to złap kontakt z Antkiem (użytkownik Toni175)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 13:45    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

towot
Dawca organów
Dawca organów

No to git, myślę, że to adekwatna cena.
A co jeszcze robisz?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 14:17    Temat postu: Re: Pannonia Wielkopolskie

borys870
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Jeżeli będę na Węgrzech to napewno coś przywiozę 😆. Ok dzieki za informacje.

Myślę że wcale źle nie zapłaciłem. Teraz składam Jawa 555 i WSK 125 tylko trochę czasu na to wszystko brakuje ale myślę że Jawke skończę do końca lutego no i następnie Ural M62 ale to już sam nie będę robił i myślę że pod koniec roku rusze z Ruskiem 😉.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Początkujący kolekcjoner » Pannonia Wielkopolskie
 Strona 1 z 1