Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Początkujący kolekcjoner » witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii
Cześci do zabytków
 Idź do strony 1, 2  Następny Obecny czas to Wto Cze 19, 2018 21:16 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 14:28    Temat postu: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

jachunszeper
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Nazywam sie Mateusz i pochodze z Rybnika, ale od 5 lat mieszkam w UK a w zwiazku z tym ze ustach anglika moje imie brzmi conajmniej smiesznie wszyscy nazywaja mnie matt.

Niestety nie mam polskich znakow za co z gory przepraszam!

Jak zapewne kazdy z was jestem milosnikiem motocykli a w szczegolnosci Pannoni oraz MZ Smile

Juz za niedlugo zaczynam kompletny remont Pannoni TLF 250 DE LUX
z 1964. Dziadek byl jej pierwszym wlascicielem a wyrejestrowal motocykl juz w 1974... Ja przejolem maszyne w roku 2006 ale do dzis poza rozruchem, wymiana tylnej opony, tarcz sprzeglowych oraz paru innych drobiazgow nie zrobilem z motocyklem nic. Ale nadszedl czas najwyzszy aby Pannonia wrocila do stanu z czasu swej swietlnosci.

Motocykl jest w 100% kompletny ale rdza niestety zajela wiele elementow!

Z pewnosci bede potrzebowal waszej pomocy o ktora z gory bardzo prosze.

Dodam jeszcze ze aktualnie jezdze motocyklami MZ ETZ 125 oraz MZ ETZ 251 Smile

matt

Ostatnio zmieniony przez jachunszeper dnia Czw Lut 14, 2013 14:29, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 14:36    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Gdzie ja już czytałem podobny post przez ostatnie kilka dni?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 14:38    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

jachunszeper
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

szary07 napisał:
Gdzie ja już czytałem podobny post przez ostatnie kilka dni?

Forum IZHMOTO.PL?

Wypada sie przedstawic w kazdym nowym miejscu Smile

matt

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 15:24    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

szary07
Dawca organów
Dawca organów

A tak dobrze dobrze...
Pokazuj pannonie obowiązkowo. Tylko czemu forum IZHMOTO.PL było pierwsze:)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 15:37    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

jachunszeper
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

szary07 napisał:
A tak dobrze dobrze...
Pokazuj pannonie obowiązkowo. Tylko czemu forum IZHMOTO.PL było pierwsze:)

Pannonia obecnie importuje do Uk wiec jak dotrze to zrobie fotki!

Mialem tu kiedys konto, ale nie mam juz mail z rejestracji a haslo tez zapomnialem... Wiec IZHMOTO nie bylo pierwsze Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 17:59    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

rafał1972
Easy rider
Easy rider

No to serdecznie witamy kolegę z Anglii,no i wstawiaj foty,jak maszyna już do ciebie dotrze Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 18:04    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

jachunszeper
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

rafał1972 napisał:
No to serdecznie witamy kolegę z Anglii,no i wstawiaj foty,jak maszyna już do ciebie dotrze Very Happy

Wstawie, wstawie Smile

Wlasnie zabukowalem kuriera! Odbiora motor w przyszly piatek a w moje rece trafi w sobote (23.02)

Potem juz tylko zalatwic angielskie blachy no i zaczac rozgladac sie za czesciami do remontu!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 00:04    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

jachunszeper
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Dzisiaj nad ranem Pannonia dotarla do Bristolu Smile

Sorry za kiepska jakosc fotek ale robione telefonem i to w ciemnosciach.

http://www.flickr.com/photos/93494595@N03/8502013138/in/photostream

http://www.flickr.com/photos/93494595@N03/8502012874/in/photostream/

http://www.flickr.com/photos/93494595@N03/8502013544/in/photostream/

http://www.flickr.com/photos/93494595@N03/8500906279/in/photostream/

Jak widac czeka mnie sporo roboty...

Ostatnio zmieniony przez jachunszeper dnia Nie Lut 24, 2013 00:05, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 00:16    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

szary07
Dawca organów
Dawca organów

O już nie przesadzaj że taka kupa... Pańka w stanie bardzo ładnym

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 02:20    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

seneb
Motórzysta
Motórzysta

W oryginale więc tylko się cieszyć, będę śledził temat renowacji Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 19:14    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

jachunszeper
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

seneb napisał:
W oryginale więc tylko się cieszyć, będę śledził temat renowacji Smile

To wlasnie mnie cieszy najbardziej! Mam nawet oryginalna pompke powietrza Smile

Wlasnie zalatwiam angielskie blachy i dogaduje sie odnosnie cen nowych czesci z gosciem z wegier.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 21:29    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

Matys_KR
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam

Mam pytanie, co oznaczają te cyferki pod licznikiem przebiegu? Nie wszystkie Panny to mają.

Ostatnio zmieniony przez Matys_KR dnia Sro Lis 06, 2013 21:29, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 22:18    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

jachunszeper
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Matys_KR napisał:
Witam

Mam pytanie, co oznaczają te cyferki pod licznikiem przebiegu? Nie wszystkie Panny to mają.

Sam sie nad tym ostatnio zastanawialem, ale nie dociekalem co oznaczaja. Wydaje mi sie ze wszystki Pannonie (przynajmniej TLF) mialy taki numer. Oczywiscie jesli licznik nie zostal zmieniony. Moge sie mylic!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 05:33    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Kolego opisz jak tam w UK wygląda procedura rejestracji takiego klasyka,bo podejrzewam,że cała sprawa trwa pół godziny i po kłopocie,a nie jak u nas,tysiąc debilnych przepisów,rzucanie kłód pod nogi właścicielowi,a w efekcie z Wydziału Komunikacji i tak wychodzisz z niczym (kuźwa,jak ja nie nawidzę tej zasr...nej biurokracji u nas).A Pannonia(jak już zauważył kolega Seneb) oryginałek,na prawdę fajna baza do roboty. Powodzenia,i wstawiaj od czasu do czasu foty z remontu!!!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 08:39    Temat postu: Re: witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii

Zimor
Motórzysta
Motórzysta

Witam!
Ładny okaz Pannoni, będzie wzbudzać zainteresowanie na drogach Wink

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Początkujący kolekcjoner » witam drogich forumowiczow z deszczowej Anglii
 Strona 1 z 2