Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Mój szrocik
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 Obecny czas to Czw Sty 18, 2018 16:48 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 07:47    Temat postu: Re: Mój szrocik

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

Tylko g**nianej jakości Smile nie jest to normalne że gdy ledwo można go zamontować, to po małym dystansie tak się rozciąga. może do optymalnej wartości i dalej już nie idzie - nie wiem. Ale to nie jest jakiś duży wydatek żeby się nim przejmować. Przy którejś wymianie oleju zajrzę tam i w razie potrzeby wymienię. Nawet jak to będzie po 3-4 sezonach

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 19:04    Temat postu: Re: Mój szrocik

Kowal1300R
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Panowie dzięki za podpowiedzi.Dzisiaj bawiłem się w regulacje gaźnika.Motocykl dosłownie rzygał paliwem z tłumików i zarzucał świecę.Rozpędzać też się nie chciał.Zmniejszyłem poziom paliwa w komorze pływaka i niby już jest dobrze.Chyba,to było przyczyną?

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Mój szrocik
 Strona 6 z 6