Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Pannonia de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Obecny czas to Wto Sty 22, 2019 14:15 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 23:26    Temat postu: Re: Pannonia de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

1Rumun1
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Cieszę się, że się koledze podoba Wink info poszło na PW

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 09:04    Temat postu: Sprawdzeni fachowcy

h8dy
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Jestem od niedawna posiadaczem sentymentalnej Panny TLF Deluxe '60 po dziadku. Zabieram się za jej restaurację we własnym zakresie, ale nie wszystko zrobię sam wiec poszukuję we Wrocławiu lub okolicach uczciwych :
1. lakierni proszkowej i klasycznej
2. piaskowania/szkiełkowania
3. chromowania.
4. Tokarza/spawacza

Czy mógłbyś podzielić się gdzie robiłeś te prace ?
I ile wyszło za to ( o ile to nie tajemnica Smile ) .

Z góry dzięki za pomoc.
H8dy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 17:58    Temat postu: Re: Pannonia de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

1Rumun1
Krążownik szosy
Krążownik szosy

1. Malowanie proszkowe robiłem pod Sycowem ale w okolicy WRO i Oławy jest tego od groma - ciężko spieprzyć tą robotę i wszędzie ceny niskie

Lakierowanie "blach" - KickStarter okolice Lublina (wysyłka) polecam, koszt za lakier + ręczne szparunki ok 1800zł tylko terminy za 6 miesięcy (właśnie sprawdzałem bo robię SHLkę m11)

2. Szkiełkowanie robiłem we własnym zakresie mam dostęp w robocie (nic nie piaskowałem, wszystko w szkło)

3. Chromy we WRO na Żernickiej ale długie terminy, komplet chromów na Pannę to 1800zł

4. …. też mam dostęp do narzędziowni w robocie

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 09:50    Temat postu: Re: Pannonia de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

h8dy
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

No nic tutaj nie jest tanie, dlatego to co jestem w stanie zrobić sam to zrobię. W każdym razie wielkie dzięki za hinty i info.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 12:40    Temat postu: Re: Pannonia de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

Calcist
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Super motocykl. Szerokości kolego i oby słuzył latami.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Pannonia de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie
 Strona 7 z 7