Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Pannonia II de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2 Obecny czas to Pią Sie 17, 2018 11:52 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 01:37    Temat postu: Re: Pannonia II de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Pojawiła się taka na ALLEGRO

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 20:24    Temat postu: Re: Pannonia II de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

1Rumun1
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Dzięki Marcello ...śledzę aukcję ale przyznam, że stan słaby Sad Odezwę się jeszcze do Toniego. Jednocześnie dziękuję za wysłanie "szmaty".

Kolejny punkt to korek wlewu paliwa. Z aktualnie oferowanych na allegro, gmoto i innych żaden nie przypomina tych z prezentowanych exportówek Sad

Najbardziej ze zdjęć zapodaje chyba do ... jawy?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 01:33    Temat postu: Re: Pannonia II de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

No tak. Teraz na wszystko patrz przez pryzmat części jakie kupuję do rusków.
Lampka do M72 w takim stanie to miód-malina Smile.
Zapomniałem, że "normalne" motocykle - remontuje się "normalnie" Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 09:07    Temat postu: Re: Pannonia II de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Tak oglądam i się przyglądam - blacha lampki jest ładna, żółty i biały klosik można dostać nowy a ten czerwony chyba można spolerować bądź nawet gdzieś widziałem jak ktoś to zalewał czymś - chyba aż tak zła nie jest Embarassed Te części swoje lata maja i ciężko chyba będzie dostać coś idealnego - zdarza się ale niestety większość tych części ma za sobą 50 lat plus historii Laughing Ja teraz ze swoja walczę - klosiki nowe a ten czerwony odblask to coś mam nadzieje mnie najdzie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 01:57    Temat postu: Re: Pannonia II de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Plastiki można ładnie doprowadzić przez polerowanie drobnymi papierami wodnymi, a później na bardzo niskich obrotach na polerce. Trzeba uważać, żeby temperatura się nie podnosiła bo się przypalą, albo plastik zacznie się ciągnąć.
Tą metodą udało mi się doprowadzić do porządku mój klosz od Pannoni i kontrolki i odblask od M72.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Pannonia II de luxe 250 TLF 1959 _ dolnośląskie
 Strona 2 z 2