Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Pannonia t1 1964
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Kwi 19, 2018 23:50 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lut 04, 2017 09:40    Temat postu: Pannonia t1 1964

mz12345
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam posiadam pannonia t1 i jestem na etapie przywrócenia jej do stanu jak najbardziej oryginalnego.
Mam już zrobione
Malowanie proszkowe (bak poszedł do poprawki do lakiernika)
Chromy wzięłam od pana z olx
Elementy do ocynku zostały wysłane do firmy galmech
Szparunki robię sam oklejam taśmą i maluje specjalnym pędzlem efekt jak ślą mnie zadowolający
Mam też parę pytań do was z którymi narazie nie jestem pewny jak zrobić:
1. Szparunki na zbiorniku chodzi mi jak zrobić te linie po bokach, chodzi mi żeby były jak najbardziej równe wcześniej nie było już szparunków więc nie mogłem zrobić szablonu może ktoś ma taki szablon albo udzieli paru rad
http://m.fotosik.pl/u/mz12345/album/2390957

Ostatnio zmieniony przez mz12345 dnia Sob Lut 04, 2017 09:45, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Pannonia t1 1964
 Strona 1 z 1