Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Początek remontu mojej Pameli
Cześci do zabytków
 Idź do strony 1, 2, 3  Następny Obecny czas to Nie Gru 16, 2018 00:34 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 07:56    Temat postu: Początek remontu mojej Pameli

Szatan36
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Witam zaczynam żmudny aczkolwiek ciekawy proces odbudowy mojej t5 wczoraj rozłozyłem cały motocykl.Jak na razie obyło się bez k... i h...,jakoś dość gładko poszło.Mam nadzieję że do wiosny skończę jeśli nie zabraknie zapału i kasy rzecz jasna.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 11:04    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

tlf250
Dawca organów
Dawca organów

kasy braknie jak zawsze Very Happy
Ale trzymamy kciuki i byle do wiosny.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 11:35    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Powodzenia. Czekamy na relacje fotograficzna Cool

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 18:42    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

robert001
Easy rider
Easy rider

"Niepoprawny" Optymista - niemniej jednak powodzenia

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 20:50    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

fearie
Dawca organów
Dawca organów

Do wiosny niewiele czasu niestety.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 23:51    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

1Rumun1
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Mam nadzieję, że mój osobisty wkład w postaci nowego kluczyka do Twojej Panny pomoże Ci w szczęśliwym rozwiązaniu.....rolgazu Twisted Evil

Ps. Jak będziesz robić siodło to na rynku są już ODLEWANE gąbki !!! Cud, Miód i Malina - jutro zapodam foto bo leży już u mnie i czeka na drugą Niunię (tak w między czasie muszę strzelić makeup garbatej i wracam prężnie na forum) Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez 1Rumun1 dnia Pon Sty 16, 2017 23:53, w całości zmieniany 2 razy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 06:27    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

Szatan36
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Jakbyś mógł to podeslij mi jakieś namiary gdzie kupić takową gąbkę.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 08:17    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

towot
Dawca organów
Dawca organów

Czyżby junc dorabiał te gąbki?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 10:54    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

Kowal1300R
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Namiar na Junc 607696956.Ostatnio kupowałem u niego gabke.Odlewana, super jakość i cena dobra.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 11:01    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

Zimor
Motórzysta
Motórzysta

Faktycznie są już gąbki do Pannoni, 122zł chyba aukcja się skończyła. Ładnie widać spasowanie z blachą. Kurcze ino brać! (Sorry jeśli za duże zdjęcie.)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 16:54    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

tlf250
Dawca organów
Dawca organów

to prawie orginał

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 20:38    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

1Rumun1
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Dokładnie Smile prawie jak oryginał tylko w tym przypadku robi małą różnicę.
Cena: 95zł + koszt wysyłki
Oferent podany powyżej
tel również zgodny

A wszystkim którzy dotychczas milczeli udzielam:

Ostatnio zmieniony przez 1Rumun1 dnia Wto Sty 17, 2017 20:41, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 21:49    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

danielbross
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

A pokrowiec już masz ?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 22:16    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

1Rumun1
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Jeśli o mnie pytasz to nie...i za pokrowcem nawet się nie rozglądam.
Z mojego małego doświadczenia mogę stwierdzić, że o ile np do WSK B3 jest jeden sprzedawca (jeśli dobrze pamiętam z Namysłowa) który ma w ofercie "godne" pokrowce i z odlewaną gąbką grają pięknie o tyle do Panny osobiście się nie spotkałem i wysyłam do tapicera.

Pierwsza moja Pannonia była robiona na czarnulę tak więc odcień dermy (czerwony) był kwestią: "podoba się lub nie podoba". Druga na 99% idzie w czerwony-krem tak więc dobór koloru materiału będzie mieć kolosalne znaczenie a i na jakości zależy Twisted Evil . Nie widzę innej opcji jak TAPICER

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 06:00    Temat postu: Re: Początek remontu mojej Pameli

Szatan36
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Dzięki gąbkę zamówię u tego kolegi o którym piszecie natomiast pokrowca też szukam.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Początek remontu mojej Pameli
 Strona 1 z 3