Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Renowacja PANNONI T5,67r.
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Obecny czas to Wto Cze 19, 2018 11:07 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 12:52    Temat postu: Re: Renowacja PANNONI T5,67r.

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Remont mojej Duny - ciąg dalszy
[/img]

Uploaded with ImageShack.us

[/img]

[/img]

Dziś rano odebrałem nowiutkie podłokietniki z czerwonej skóry i z białą lamówką od miejscowego kaletnika.Wózeczek wreszcie nabiera rumieńców Wink

Ciąg dalszy nastąpi......[/img]

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 13:06    Temat postu: Re: Renowacja PANNONI T5,67r.

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Ale masz rozpiździel w warsztacie:)
Pierwsze co mi się rzcuciło w oczy...
A wózek jak najbardziej wporządku, będzie pasował idealnie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 13:25    Temat postu: Re: Renowacja PANNONI T5,67r.

rafał1972
Easy rider
Easy rider

W tym bajzlu siedzę już od ładnych kilku tygodni,to u mojego sąsiada.Byłem zmuszony się do niego przeflancować ze wszystkimi gratami,bo jak były wichury na jesieni,to pozrywało mi dachy z garaży.Oczywiście "fachowcy" murarze i dekarze mówili,że góra dwa tygodnie i wszystko opanują.Tak mówili,mówili,aż tu przyszła zima.Wypier...liłem ich na zbity pysk i teraz czekam na wiosnę to sobie pomalutku wszystko dokończę.Sąsiadowi i tak jestem wdzięczny,że mnie przygarnął,bo tak to na pewno wszystko leżało by u mnie na podwórku,pod jakimiś plandekami,a tak to zawsze mogę coś pogrzebać,choć nie raz to sam się wkur...am,bo nic nie mogę znaleźć,ale i tak dobrze jest jak jest Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 13:28    Temat postu: Re: Renowacja PANNONI T5,67r.

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Pannonie można zawsze trzymać w pokoju:) Lub spać z nią...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 14:18    Temat postu: Re: Renowacja PANNONI T5,67r.

rafał1972
Easy rider
Easy rider

No wybacz,ale aż takim zboczeńcem to nie jestem Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 12:18    Temat postu: Re: Renowacja PANNONI T5,67r.

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Wczoraj zapiołem ramę wózka do motocykla.Ustawienie zbieżności i pochylenia motocykla okazało się wcale nie takie proste,jak by się mogło wydawać.No ale jakoś przez to przebrnołem

Uploaded with ImageShack.us[/img]

Przepraszam za słabe fotki.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 16:05    Temat postu: Re: Renowacja PANNONI T5,67r.

mufa
Motórzysta
Motórzysta

No pięknie się prezentuje... będziesz się woził Very Happy

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » Renowacja PANNONI T5,67r.
 Strona 4 z 4