Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » WKLEJANIE ZDJĘĆ NA FORUM!!!!
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Sie 16, 2018 09:09 

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 17:11    Temat postu: WKLEJANIE ZDJĘĆ NA FORUM!!!!

tomek
Moderator
Moderator

Jak wklejać zdjęcia na forum?
bardzo częste pytanie a oto odpowiedz:)

1 Musimy na poczatek umieścić nasze zdjęcie na jakimś serwerze np.
na imageshack.us fotosik.pl itp.

tam gdzie zaznaczyłem wybieramy adres zdjęcia na dysku po czym klikami "przeslij teraz"

2 Pojawia nam się po tym zabiegu takie okienko:

na czerwono zaznaczony kod jest przeznaczony na wszelkiego rodzaju fora wiec kopiujemy i najzwyczajniej wklejamy jak zwykły tekst do posta

ot wszystko Wink

ahaaaaaa zdjęcia musza mieć odpowiednią rozdzielczość bo sie strona rozjedzie jak tutaj
w fotosiku jest specjalny kod miniaaturka na forum dlatego lepiej z niej kozystać bo automatycznie załatwia wszystkie problemy:)

Ostatnio zmieniony przez tomek dnia Pon Mar 01, 2010 17:14, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Moja Pannonia » WKLEJANIE ZDJĘĆ NA FORUM!!!!
 Strona 1 z 1