Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Poszukuję - kupię » Nochal
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Nie Sty 21, 2018 05:26 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 13:55    Temat postu: Nochal

Razzanumi1
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Siemanko. Poszukuje lampy tylniej nochal. Wiem że można kupić klosz lub gumę na błotnik, tylko że nie widziałem nigdzie aukcjii tego elementu metalowego pomiędzy kloszem(który chyba też zawiera blaszkę do której montuje się żarówkę) a tą gumą. Pozdro Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 15:30    Temat postu: Re: Nochal

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Bedzie bardzo ciezko.... te czesci osiagaja w tej chwili kosmiczne ceny. Glownie ze wzgledu ze kiedys sie je wyzucalo...
Mam taki nochal...

Nie wiem jak to wyglada cenowo w polsce. Moja jest warta 170€ + przesylka

[/img]

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 15:52    Temat postu: Re: Nochal

Razzanumi1
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Przeraziłeś mnie tą kwotą. Obstawiałem że te lampki to nie ma gdzie dostać ale że za około 3 stówki z przesyłką znajdę. Jak narazie kwota nie na moją studencką kieszeń. Nochala zostawię sobie w takim razie na sam koniec renowacji, ale powiedz mi, czemu ludzie to wyrzucali?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 15:59    Temat postu: Re: Nochal

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

W polsce byly problemy z rejestracja przez jej ksztaut. Bardzo duzo Pannonii mialo tylne swiatla od junaka. W niemczech tez tak bywalo i Pannonie dostawaly jakies szkaradztwa od MZ.
Te bardzo wysokie kwoty to mowa o oryginalnych wegierskich produktach. Sam klosz to 63€+guma 5-7€. Najgorzej jest z ramkami, te sa nie do dostania. W polsce klosz nowy ale nie oryginalny dostaniesz w Stolmot za 170zl i z czerwonym i z pomaranczowym stopem.
Wiem kto ma jeszcze taki oryginalny nochal, jak sie zdecyduje sprzedac za rozsadna cene to dam ci znac.

Ostatnio zmieniony przez Zembron dnia Pią Wrz 22, 2017 16:01, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 16:16    Temat postu: Re: Nochal

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

http://www.stolmot.com/product/KLOSZ-LAMPY-TYL-PANNONIA-NOCHAL-CZERWONO-POMARANCZOWY/?id=3295 link do nochala ze Slolmotu - sam klosz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 21:19    Temat postu: Re: Nochal

Kowal1300R
Krążownik szosy
Krążownik szosy

A mi się udało kupić taką lampę wraz z gaznikiem za 150zl plus koszty wysyłki. To się nazywa chyba szczęście ☺️

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 09:55    Temat postu: Re: Nochal

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Kowal1300R napisał:
A mi się udało kupić taką lampę wraz z gaznikiem za 150zl plus koszty wysyłki. To się nazywa chyba szczęście ☺️

Skarbeniek Ci sie trafil Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 12:53    Temat postu: Re: Nochal

Razzanumi1
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Na farcie to kupiłeśVery Happy Ja codziennie szukam na alledrogo albo olx`ie czy ktoś nie sprzedaje jakiejś części takiej:D Jak na razie bezskutecznie Sad Wydaje mi się żę w odpowiednim czasie coś znajdę. Jak na razie reszte robię.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 10:25    Temat postu: Re: Nochal

marcinpietko
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

mam prawdopodobnie jeszcze w zapasie drugi nochal kompletny z obudową do kabli i ramką. oczywiście nie jest nowa ponieważ przez 57 lat użytkowania swoje przeżyła ale postaram się ją troszkę odświeżyć , zrobię zdjęcie i podejmiesz decyzję.

Aczkolwiek wolał bym to zrobić na zasadzie wymiany.. potrzebuję kompletny licznik z napędem . Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 12:48    Temat postu: Re: Nochal

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Moge miec kompletny nochal z ramka za okolo 50€ + przesylka prosto z wegier. Zajrzyjcie czasem na ta strone https://www.facebook.com/groups/742229129207228/ mozna tam czesto cos fajnego trafic. Jest tam tez kompletny ale rozebrany silnik do T5 za 120€. Zazwyczaj mozna sie tam dogadac po angielsku, ale jednak duza czesc mowi tylko po wegiersku.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Poszukuję - kupię » Nochal
 Strona 1 z 1