Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Poszukuję - kupię » Szukam ramki reflektora z daszkiem
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sro Lis 25, 2020 09:20 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 00:33    Temat postu: Szukam ramki reflektora z daszkiem

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Szukam ramki reflektora, do Pannoni oczywiście, ale wersji z daszkiem. Standardowo była montowana w TLB ale w TLFach też się trafiały. Zamienię na coś albo kupię.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 02:22    Temat postu: Re: Szukam ramki reflektora z daszkiem

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Bosch standardowa na 160mm lampe - 40€ kosztuje w niemczech

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 03:54    Temat postu: Re: Szukam ramki reflektora z daszkiem

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Dzięki Zembron. Właśnie standardowego Boscha mam, bo szczerze mówiąc to niemiecka maszyna Smile. Zabrałem się za NSU 250 MAX i widzę, że niektóre egzemplarze mają właśnie ramki jak w TLB. A już wcześniej zauważyłem, że Węgrzy chyba skopiowali Hella czy Bosch bo lampa, stacyjka, zasuwka itp. są prawie identyczne.
Motocykl kupiłem w Danii, a w zasadzie puzzle do poskładania:), ale poza kilkoma drobiazgami o ktorych wiem i zapewne kilkoma o których nie wiem maszynę mam skompletowaną. I od 2 miesięcy siedzę na ebaykleinanzeige i próbuje się dogadywać z Niemcami przez Google:)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 14:56    Temat postu: Re: Szukam ramki reflektora z daszkiem

towot
Dawca organów
Dawca organów

A zadam pytanie trochę od czapy. Czy znacie może jakieś strony francuskie z ogłoszeniami motocykli zabytkowych?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 09:44    Temat postu: Re: Szukam ramki reflektora z daszkiem

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Fajna maszyna ten MAX, ma kilka fajnych rozwiazan, jak np rozrzad. Jakis czas temu szukalem kumplowi oryginalnego osprzetu Magura bez kulek na dzwigniach. Jak juz cos bylo to trzeba bylo zloto babki sprzedawac, takie ceny.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 12:00    Temat postu: Re: Szukam ramki reflektora z daszkiem

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

A mi się akurat udało dorwać osprzęt we Wrocławiu na bajzlu za 50 euro - dwie dźwignie, ssanie, klamka dekompresji - jedynie w gazie brakuje takiego suwaka i mocowania linki, ale znalazłem w www.motorradmeistermilz.de - oba elementy za 9 i 4 euro Smile, albo cały komplet za 39.

Jakbyś potrzebował to mam dźwignia ssania w ładnym stanie a za jakiś miesiąc będzie w nowiutkim chromie - notabene dźwignia Pannoni to prawie skóra zdjęta z tej niemieckiej Smile

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Poszukuję - kupię » Szukam ramki reflektora z daszkiem
 Strona 1 z 1