Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Poszukuję - kupię » Zbiornik paliwa do pannonii
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Paź 18, 2018 06:39 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 10:54    Temat postu: Zbiornik paliwa do pannonii

Jack Daniel's
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witajcie. Poszukuje zbiornika paliwa do pannoni w oryginalnym lakierze, nigdy nie malowany, jesli ktos posiada prosze o przedstawienie oferty. Pozdrawiam Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 08:44    Temat postu: Re: Zbiornik paliwa do pannonii

towot
Dawca organów
Dawca organów

Myślę, że będzie ciężko znaleźć taki który nie był nigdy malowany i w dodatku w oryginalnym lakierze. Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 12:31    Temat postu: Re: Zbiornik paliwa do pannonii

Jack Daniel's
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Dla sprostowania dodam w oryginalnym lakierze, nigdy POWTÓRNIE nie malowany Very Happy w fabrycznym malowaniu OOO... Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 21:38    Temat postu: Re: Zbiornik paliwa do pannonii

towot
Dawca organów
Dawca organów

Tu jest ciekawy zbiornik: http://allegro.pl/oryg-bak-pannonia-panonia-lakier-prl-i6719224514.html

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 01:53    Temat postu: Re: Zbiornik paliwa do pannonii

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Nasze obecne szparunki to działa sztuki przy tej wstędze...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 08:16    Temat postu: Re: Zbiornik paliwa do pannonii

towot
Dawca organów
Dawca organów

Ale tak wyglądały oryginały, więc przestaję się martwić o to czy wyjdzie milimetr w tą, czy w tą...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 13:06    Temat postu: Re: Zbiornik paliwa do pannonii

Jack Daniel's
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Dzieki za linka, biore udział w licytacji Very Happy takiego włąsnie szukam Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 18:45    Temat postu: Re: Zbiornik paliwa do pannonii

1Rumun1
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Oryginał, oryginałem ale tak jak pisze Marcello dziś można naprawdę odwalić jak ta lala Twisted Evil "ja się wcale nie chwalę ja po prostu mam ..." pikne mazidła Twisted Evil kolorki czerwieni/borda i złota dobrane pod logo ...z tego miejsca raz jeszcze pozdrowienia dla KickStarter'a (aktualnie pędzluje mi garbatą) ale w najbliższym czasie leci do niego druga Pani

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 21:25    Temat postu: Re: Zbiornik paliwa do pannonii

towot
Dawca organów
Dawca organów

Powiem tylko, że piękna, ale te sprzęty opuszczając fabrykę nigdy tak nie wyglądały. Jakbym miał oryginał w ładnym stanie, to na pewno bym nie odnawiał.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Poszukuję - kupię » Zbiornik paliwa do pannonii
 Strona 1 z 1